Among Us "You disconnected from the server" hatası

DorukISHere

Centipat
Yer
Türkiye/İstanbul/Beylikdüzü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Bilgisayar
Marka Adı: Hewlett-Packard HP Compaq dx2300 Microtower
İşletim sistemi: Microsoft Windows 7 Ultimate (x64) Build 7601
Hizmet paketi: Service Pack 1
İşlemci Adı: Intel Celeron D 346
CPU Marka Adı: Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9500 GT
Grafik Belleği: 512 MBayt of DDR2 SDRAM
RAM: 3 GB DDR2 SDRAM
Anakart Modeli: MSI 0A90
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar, ben Steam'den Among Us indirdim Online gireyim dedim açtım her şey yolunda servere giriyorum yönetici starta basıyor startin deyip 5 saniye geri sayıyor oyun. Bekliyorum 5 saniye bitiyor tam oyunu açacak ne olduğumuzu göreceğiz impostor mu crewmate mi vs. ama bende onun yerine serverden atıyor ve ekte belirttiğim hatayı alıyorum. Europe de denedim Asia denedim North America denedim sonuç aynı. Çözümünü bilen varsa yazabilir mi arkadaşl
Ekran Alıntısı.JPG
ar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, ben Steam'den Among Us indirdim Online gireyim dedim açtım her şey yolunda servere giriyorum yönetici starta basıyor startin deyip 5 saniye geri sayıyor oyun. Bekliyorum 5 saniye bitiyor tam oyunu açacak ne olduğumuzu göreceğiz impostor mu crewmate mi vs. ama bende onun yerine serverden atıyor ve ekte belirttiğim hatayı alıyorum. Europe de denedim asia denedim north america denedim sonuç aynı. Çözümünü bilen varsa yazabilir mi arkadaşl.
Eki Görüntüle 1480836ar :)

Her gün girdiğinizde oluyorsa ki sanmıyorum internetinde sıkıntı olabilir ama bir günlüğüne olduysa Among Us serverlarında sıkıntı vardır.

Her gün girdiğinizde oluyorsa ki sanmıyorum internetinde sıkıntı olabilir ama bir günlüğüne olduysa Among Us serverlarında sıkıntı vardır.
Dün de oldu bu günde oldu internetimde de bir sıkıntı yok çünkü mobilden de Among Us oynuyorum bir sıkıntı olmuyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı