Among Us'ta oyuncu şikayet etmek

AR4N3L

Decapat
Yer
Biga
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
yok abi ya para mı var
Meslek
Aylak Öğrenci
Bugün Among Us oynarken **** adlı bir şahıs bana kafayı taktı ve her el beni suçlayarak gemiden attırdı. 4 kişi adamı Hacking/Cheating'i seçerek rapor ettik. Ama benim içimde kaldı. Bu oyuncuyu nasıl şikayet ederim? (Ayrıca hakaret, küfürde etti).

Bugün Among Us oynarken **** adlı bir şahıs bana kafayı taktı ve her el beni suçlayarak gemiden attırdı. 4 kişi adamı Hacking/Cheating'i seçerek rapor ettik. Ama benim içimde kaldı. Bu oyuncuyu nasıl şikayet ederim?

Daha nereden şikayet etmeyi düşünüyorsunuz? Oyunun doğası böyle. Çok istiyorsanız CİMER'e yazın 😂.

Bugün Among Us oynarken **** adlı bir şahıs bana kafayı taktı ve her el beni suçlayarak gemiden attırdı. 4 kişi adamı Hacking/Cheating'i seçerek rapor ettik. Ama benim içimde kaldı. Bu oyuncuyu nasıl şikayet ederim?

Nereye şikayet edeceksiniz? Online oyun oynuyorsanız katlanacaksınız buna. Zaten 4 kişi raporlamışsınız.

Daha nereden şikayet etmeyi düşünüyorsunuz? Oyunun doğası böyle. Çok istiyorsanız CİMER'e yazın 😂.
Öyle demek istemedim ama neyse. InnerSloth'un bir şikayet etmek için özel bir şeyi var mı demek istedim.

Nereye şikayet edeceksiniz? Online oyun oynuyorsanız katlanacaksınız buna. Zaten 4 kişi raporlamışsınız.
Hesabına bir şey olur mu? Çünkü sadece bana yapmadı ve büyük ihtimal hep yapacak.

Hocam boş verin eğer Online oynuyorsanız bunlar normal herkese böyle kafayı takarsanız bitmez bunun sonu bir dahaki sefere başka birisine yapınca o raporlayacak her türlü hesabı yasaklanır raporlayıp muhatap olmayın raporlayamadıysanızda takmayın dediğim gibi.

Öyle demek istemedim ama neyse. Innersloth'un bir şikayet etmek için özel bir şeyi var mı demek istedim.

Hesabına bir şey olur mu? Çünkü sadece bana yapmadı ve büyük ihtimal hep yapacak.

Hayır olmaz Among Us'a ait bir VAC ban seçeneği olduğunu hiç düşünmüyorum.

Among Us zaten ekip halinde oynanmazsa çok toksit bir hal alıyor. Özellikle de bahsettiğiniz veletler gelirse. Oyun içi şikayet etmişsiniz zaten, adama tazminat davası mı açmak istiyorsun be adam :D
:D O kadar değil.

Geri
Yukarı