P2W Zula Şikayet Etmek

Abicim paranı kendi rızanla veriyorsun. Birine desen bu oyunda her şey pahalı olduğu için dava açacağım, yüzüne tükürürler adamın.

Hadi 2020'yi pas geçelim şimdi tükürmezler.

Oyunda ilginç olan şey şahit olduğum için anlatıyorum:

Kasa alıyorsun mesela kasanın adı "NadirEşyalar" kasası. Ama kasayı açıyorsun "SıradanEşyalar" kasası çıkıyor. O kasayı açıyorsun oyun içi para veriyor. Tamamen farazi ve mübağala içeren bir örnekte bulundum. Ama durum bizzat aşağı yukarı böyle. Küçük kardeşim oynadığı için denk geldiğim bir durum. Aktarmak istedim olayın saçmalığını.

Bakın arkadaşlar şahsen ben iyi bir cs go oyuncusuyum ve zula çıktığında uzun bir süre oynamadım. Sonra arkadaşım bana cs go oynamadığını bana bir zula hesabı açıp beraber oynamayı teklif etmişti. Bende kabul ettim.
Ben zulada ki safranbolu haritasının dust 2 çakması olduğunu biliyordum ve hala zulanın cs go çakması olduğunu savunuyorum buna kimse itiraz edemez zula cs go çakması dır ne derseniz diyin bu 1
2. ise oyunda artı sistemi hasar arttırdığını biliyordum ve bunu oyunu çok oynayarak eşya kasıp yapılabilir ama bu sadece 1 silah için diğerlerine de yapılabilir fakat çok uzun sürer ve bezdirebilir.
Bu yüzdende para yatırmak gerekiyor muş mesela zulanın sitesinde işte kola kapaklarının altında kodları gir para gelsin bilmem ne bir kere onlardan düzgün bir şey çıkmıyor ha çıkıyorsa da oyunu yüklü miktarda para yatıranlara çıkar nadiren oda.
Ve şu oyun kurallarına gelince bir kere oyunda rütbe sistemi yok oyucular bir oyuna girdi diyelim oyun tamamen rastgele oyuncu seçiyor ve bu da haksızlık oluyor.
Ayrıca oyun sistemi bile farklı, mesela zula da zıplayarak bir adamı kafasından vurma şansın cs go dan %60 daha fazla
Yani kısacası zulaya ver her ay parayı kazan maçları: P2W işte bunu itiraz edenler yanılır.
Extra olarak şunu söyleye bilirim.
Zula oynayanların çoğu cs go oynasa gümüş den çıkamaz.

Bakın arkadaşlar şahsen ben iyi bir cs go oyuncusuyum ve zula çıktığında uzun bir süre oynamadım. Sonra arkadaşım bana cs go oynamadığını bana bir zula hesabı açıp beraber oynamayı teklif etmişti. Bende kabul ettim.
Ben zulada ki safranbolu haritasının dust 2 çakması olduğunu biliyordum ve hala zulanın cs go çakması olduğunu savunuyorum buna kimse itiraz edemez zula cs go çakması dır ne derseniz diyin bu 1
2. ise oyunda artı sistemi hasar arttırdığını biliyordum ve bunu oyunu çok oynayarak eşya kasıp yapılabilir ama bu sadece 1 silah için diğerlerine de yapılabilir fakat çok uzun sürer ve bezdirebilir.
Bu yüzdende para yatırmak gerekiyor muş mesela zulanın sitesinde işte kola kapaklarının altında kodları gir para gelsin bilmem ne bir kere onlardan düzgün bir şey çıkmıyor ha çıkıyorsa da oyunu yüklü miktarda para yatıranlara çıkar nadiren oda.
Ve şu oyun kurallarına gelince bir kere oyunda rütbe sistemi yok oyucular bir oyuna girdi diyelim oyun tamamen rastgele oyuncu seçiyor ve bu da haksızlık oluyor.
Ayrıca oyun sistemi bile farklı, mesela zula da zıplayarak bir adamı kafasından vurma şansın cs go dan %60 daha fazla
Yani kısacası zulaya ver her ay parayı kazan maçları: P2W işte bunu itiraz edenler yanılır.
Extra olarak şunu söyleye bilirim.
Zula oynayanların çoğu cs go oynasa gümüş den çıkamaz.
Sistem farkı var reis
Zula'da CS GO'ya göre daha çok fps alıyorum.
Ama birçok teknik sorunlar da başladı zulada.

Merhaba, sanırım bu konu hakkında hiç kimse hiçbir forumda paylaşım yapmadı. Şimdiden yazı hatası olursa kusura bakmayın. Öncelikle bildiğiniz üzere Zula oyun madbyte Games tarafından acknex Engine üzerinden 2012 yılından beri geliştirilmekte (en azından öyle görünüyor). Daha sonra ise ilk zamanlar oyun P2W olarak sunulmadı, daha sonra material, ve buna benzer deste, loot kutuları, sandık, ve hatta kumar tarzından roll modu eklendi. Bu oyunun wolfteam ile ne farkı kaldı şimdi? Haykırma özelliği Zula'da anons olarak getirildi. Sözde Türk halkını seviyorlar, sizleri düşünüyorlarmış gibi davranıyorlar. Ama aslında tüm Türkiye'yi kazıklamaya, öğrenci parasına göz dikiyorlar. Daha ne kadar sessiz kalacaksınız? Ben Türkiye'de olsam şahsen bir mahkeme davası açardım. Sizler halk olarak, ve Türkiye'yi seven topluluk olarak bir şeyler yapmanızın zamanı gelmedeğil mi? Belki de şimdi çoğu kişi diyecek, bize ne bundan, isteyen oynasın isteyen oynamasın diye. Evet, öyle. Ama bu tür %100 para gözlü oyun, özellikle %100 Türk yapımı (en azından öyle diyorlar) optimizasyon hiç yok, her şey para olarak ayarlandı. Herkes sıradan laptop üzerinden oyanabilisin diye, oyuna 1 çekirdek işlemci kullanımı eklediler. Daha sonra sahte e-spor tarzından şeyler uydurmaya başladılar, Zula'da zsl takımına giren herkes kendisini Professional e-spor sanıyor. Herkes birbirini böyle kandırıyor bu oyun yüzünden. Yani oyun o kadar boş ki, anlatmaya bile değmez. O yüzden eğer mümkünse bir oy kullanarak, ya da gerekli yerlere mesaj atıp şikayette bulunursanız çok iyi olur. İyi forumlar.

Zula oynama ekran kartı al bütçen varsa Valorant ya da CS oyna.

Git sabotaj veya CS at gelmiş yurtdışından gaz veriyor P2W sistemi olmayan birçok oyun var zaten Türkiye'nin çok özgün oyunu olmadığını biliyoruz sen ne olayı karıştırıyorsun bu oyunu öğrenci tipindekiler oynuyor öğrenci parası ile dava mı açsınlar Allah Allah.

Merhaba, sanırım bu konu hakkında hiç kimse hiçbir forumda paylaşım yapmadı. Şimdiden yazı hatası olursa kusura bakmayın. Öncelikle bildiğiniz üzere Zula Oyun MadByte Games tarafından Acknex Engine üzerinden 2012 Yılından beri geliştirilmekte (En azından öyle görünüyor). Daha sonra ise ilk zamanlar oyun P2W olarak sunulmadı, daha sonra Material, ve buna benzer Deste, Loot Kutuları, Sandık, ve hatta kumar tarzından Roll modu eklendi. Bu oyunun Wolfteam ile ne farkı kaldı şimdi? Haykırma özelliği Zula'da anons olarak getirildi. Sözde Türk halkını seviyorlar, sizleri düşünüyorlarmış gibi davranıyorlar. Ama aslında tüm Türkiye'yi kazıklamaya, öğrenci parasına göz dikiyorlar. Daha ne kadar sessiz kalacaksınız? Ben Türkiye'de olsam şahsen bir mahkeme davası açardım. Sizler halk olarak, ve Türkiye'yi seven topluluk olarak bir şeyler yapmanızın zamanı gelmedeğil mi? Belki de şimdi çoğu kişi diyecek, bize ne bundan, isteyen oynasın isteyen oynamasın diye. Evet, öyle. Ama bu tür %100 Para gözlü oyun, özellikle %100 Türk Yapımı (En azından öyle diyorlar) Optimizasyon hiç yok, her şey para olarak ayarlandı. Herkes sıradan Laptop Üzerinden oyanabilisin diye, oyuna 1 Çekirdek işlemci kullanımı eklediler. Daha sonra sahte E-Spor tarzından şeyler uydurmaya başladılar, Zula'da ZSL Takımına giren herkes kendisini Professional E-Spor sanıyor. Herkes birbirini böyle kandırıyor bu oyun yüzünden. Yani oyun o kadar boş ki, anlatmaya bile değmez. O yüzden eğer mümkünse bir oy kullanarak, ya da gerekli yerlere mesaj atıp şikayette bulunursanız çok iyi olur. İyi forumlar.
Zula oynayın diye başınıza silahmı dayadılar?

Hocam Türkiye'de şöyle bir şey var.Brn burda zulayı suçlamıyorum sonuçta satmasaydı geri adım atarlardı.Hocam bu topraklarda F2P oyun oynanır.Sokaktan birini çevirip "Battlefield 4 45 tl alır mısın ?"diye sorsanız."Oyuna o kadar para verilir mi ?!?" denir. Zula ve türevi oyunlarda yılda 1,1500 tl harcamaya bakılmaz ama kanımızda var galiba :)

Geri
Yukarı