An issue with your computer is blocking the VAC system. You cannot play on secure servers

elmegro

Hectopat
Daha fazla  
2.png

Arkadaşlar daha yeni PC aldım. Asus ve ilk olarak Steam sonra Payday2 ve CS:GO'yu yükledim sıfır aldıgım bu PC'de CS:GO'ya girdiğimde bu hata ile karşılaşıyorum ve An issue with your computer is blocking the VAC system. You cannot play on secure servers. - Multiplayer Connection Issues (PC) - Knowledge Base - Steam Support bu linke yönlendiriliyorum. Sistemden kaynaklı olduğu aşikar vac sicilim temiz çıkıyor. Soruşturduğumda sorduğumda Steam destek ekibine bu linkteki her şeyi yapmama rağmen düzelmedi yine aynı hatayı alıyorum. Oyunu sildim yeniden yükledim steam sildim oyun sildim yeniden yükledim yine olmadı. Denemediğim hiç bir şey kalmadı gibi ne yapıcam bilmiyorum. Alttarafta arkaplanda çalışan uygulamaların resimlerini koydum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
1.png
1.png
3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka planda çalışan bir uygulama buna sebep oluyor olabilir. Görev yöneticisine baktığım zaman bir yabancı program göremiyorum gerçi. Sana şunları öneririm:
  1. CyberGhost indir ve oyuna bağlanmaya çalış. Eğer sorun ortadan kalkarsa DNS adresi vermemiz gerekecektir.
  2. Oyunu ve Steam'i sildikten sonra Steam ile ilgili bütün dosyaları ortadan kaldır ve tekrar kurulum yap.
  3. Virüs taraması yap Kasper ve Malwarebytes ile. Bir zayıf nokta buna sebep oluyor olabilir.
  4. Temiz Windows 10 kurulumu yaptıktan sonra oyunu baştan kur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı