GTA 5 Your computer does not meet the minimum Hatası

kışcr760218

Kilopat
Daha fazla  
Your computer does not meet the minimum hatasını almıyordum. Bilgisayarım 2 gb ekran kartı, 8gb ram, 1tb harddisk, 4 cpu öyle işte. Gta 5'i sorunsuz olarak oynuyordum ama ne olduysa bir şey oldu artık oynayamıyorum. Your computer does not meet the minimum dedikten sonra altında tamam ya da iptal seçeneği veriyor tamama tıklıyorum oyun kare bir şekilde tam ekran olmayarak karşıma çıkıyor sonra alt enter yapıyorum oyunu tam ekran yapıyorm ama oyun pixelleşiyor. Nasıl diyeyim oyunun menüsünde pixel oynarken pixel falan grafiklere giriyorum video ram eskiden 2000'lerde bir şeydi şimdi 4000 civarı bir şey arkadaşlar. Çözümü varsa söyleyin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartın nedir? Sürücüsü yüklü mü? ve sistem özelliklerini belirtir misin? Çünkü genelde çoğu arkadaş bilgisayarına kendi format atıp ekran kartı sürücüsünü yüklemiyor bu yüzden bu sorunu alıyor.

Tüm donanımını yaz, AIDA64 ile yazabilirsin. Ayrıca ekran kartı sürücüsünü kur.

GTA 5'iniz orijinal mi? Bildiğim kadarıyla '' Repair'' denen bir seçenek var oradan bir GTA 5 dosyalarını onarın. 2. olarak sürücü yazılımınızı güncelleyin. Bir de sisteminizi belirtin lütfen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı