"An operating System wasn't found" hatası

Dosya Ekleri

• IMG_20240416_141248_483.jpg
    IMG_20240416_141248_483.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20240416_141300_037.jpg
    IMG_20240416_141300_037.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 5
Peki şu an kendim kursam USB'ye sıkıntı çıkar mı? Format atma sebebim dünden beri kmode exception diye mavi ekran almam.

Tabii hocam USB kapasitesi de yetiyor 16 GB Max 8 GB yer kaplıyor Windows kurulumu. Attığım videoyu izleyin yapabilirsiniz, tabii başka bir bilgisayara ihtiyacınız olacak ve yoksa bir bilgisayarcıya götürmeniz en iyisi.

Tabii hocam USB kapasitesi de yetiyor 16 GB Max 8 GB yer kaplıyor Windows kurulumu. Attığım videoyu izleyin yapabilirsiniz, tabii başka bir bilgisayara ihtiyacınız olacak ve yoksa bir bilgisayarcıya götürmeniz en iyisi.
İkinci bi bilgisayarım yok aynı bilgisayarda kuramaz mıyım güvenli modda falan

İkinci bi bilgisayarım yok aynı bilgisayarda kuramaz mıyım güvenli modda falan
Bilgisayarcıya götürecek vaktim yok

İkinci bir bilgisayarım yok aynı bilgisayarda kuramaz mıyım güvenli modda falan.

Bilgisayarcıya götürecek vaktim yok.

Hocam bilgisayar da hazır Windows varsa direkt ayarlardan sıfırlayıp kurabilirsiniz temiz bir kurulum.
Arama bölümüne bu bilgisayarı sıfırlama yazın zaten ayarlardan görebilirsiniz.

Hocam bilgisayar da hazır Windows varsa direkt ayarlardan sıfırlayıp kurabilirsiniz temiz bir kurulum.
Arama bölümüne bu bilgisayarı sıfırlama yazın zaten ayarlardan görebilirsiniz.
Windows var ama sıkıntılı işte önceki bilgisayarcı saçma bir windows kurmuş sanırım sıkıntı çıktı hep sıfırlamak en başta kurulanı kurmak olmuyor mu

Windows var ama sıkıntılı işte önceki bilgisayarcı saçma bir Windows kurmuş sanırım sıkıntı çıktı hep sıfırlamak en başta kurulanı kurmak olmuyor mu?

Hocam USB'den en baştan kurmak istiyorsanız başka bir bilgisayara ihtiyacınız var fakat gerek yok çünkü başka bir diske kurmuyorsunuz. Ayarlardan bu bilgisayarı sıfırlamadan tüm dosyaları sil derseniz Windows düzenli bir şekilde kurar kendini eğer Windows 8 kullanıyorsanız internetten Windows 10 indirip yükseltebilirsiniz.

Hocam USB'den en baştan kurmak istiyorsanız başka bir bilgisayara ihtiyacınız var fakat gerek yok çünkü başka bir diske kurmuyorsunuz. Ayarlardan bu bilgisayarı sıfırlamadan tüm dosyaları sil derseniz Windows düzenli bir şekilde kurar kendini eğer Windows 8 kullanıyorsanız internetten Windows 10 indirip yükseltebilirsiniz.
Ben şunu sorayım sıfırla dediğim zaman Windowsun en son sürümünü mü yüklüyor yoksa 2 hafta önce bilgisayarcının yüklediği sürümünü mü kuruyor. Ben şu an en güncel windowsu kullanmak istiyorum

Geri
Yukarı