"An operating system wasn't found" Hatası

savaskaraer

Hectopat
An operating system wasn't found try disconnecting any drives that don't contain an operating system

Bu hatayi aliyorum çòzüm var mı?
  • Işlemcim Xeon5450
  • Anakart Gigabyte; ama modelini bilmiyorum eski ama.
Win8 yuklemistim 6 gun önce hic sorun yoktu birden pat diye boyle hi hata aldim.

Snapchat-386373680.jpegSnapchat-522020165.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet, işletim sistemi SSD ise SSD'yi First Boot Device kısmına getirmeye çalışın. Daha sonra F10 tuşuna basarak kaydedip çıkın. Eğer kurulum UEFI olarak yapılmışsa Windows Boot Manager girdisini ilk sıraya alacaksınız.
Evet, işletim sistemi SSD ise SSD'yi First Boot Device kısmına getirmeye çalışın. Daha sonra F10 tuşuna basarak kaydedip çıkın. Eğer kurulum UEFI olarak yapılmışsa Windows Boot Manager girdisini ilk sıraya alacaksınız.

Çözüm
Valla uefi filan anlasam.bi ayarlicam da rufus programiyla dvd filan ayarladim. Goruntulu destek cikabilir misiniz?

Discord sunucusuna gelin oradan devam edelim.
Geldim yoksun
First Boot Device kısmına işletim sisteminin olduğu diski getirin.
Varsayılan ayarlar için F7 tuşuna basın daha sonra F10 tuşuna basarak kaydedip çıkın.

Eki Görüntüle 422393

Ellerine sağlık sayende yeni windows 10 kurdurttun.. TEŞŞEKÜRLER BROO

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı