Ana Ekrandaki Açık Programlar Uykuda 2. Ekrana Geçiyor

ahmet damar

Centipat
Daha fazla  
Masaüstü PC'de iki ekran kullanıyorum. 2. ekran sağda ve her zaman kullanmıyorum (fişi takılı ancak düğmeden kapalı). Ana ekranda bazı programlar açık ve 2. ekran kapalı iken uyku moduna geçtiğinde, açık programlar 2. ekrana geçiyor. Örneğin dosya yöneticisi, Word vs. uyku modundan çıkışta bakıyorum ana ekranda yok. Fişi takılı fakat düğmesinden kapalı tuttuğum 2. ekranı açıyorum. Açık programların hepsi o tarafta. Tek tek sola taşımam gerekiyor. Bu da gerçekten rahatsız ediyor. Ayarları çok araştırdım ancak bir çözüm bulamadım. Programı 2. ekranda açmış ya da oradan kapatmış falan değilim. Ana ekranda kapatılmış ve açılmış olanların hepsi sağ tarafa geçiyor.
Bunları yazarken aklıma bir şey geldi. Ana ekran Mi Curve yeni bir ekran. 2. ekran ise daha eski model bir Samsung ekran. Acaba diyorum uyku moduna geçişte ana ekran tam kapalı duruma geçiyor da sanki çalışan bir ekran kalmış gibi görüp hepsi ondan mı sağ ekrana geçiyor? Bunu da araştırıp deneyeceğim. Uyku modunda iken ekranın tam kapanmaması seçeneği varsa bu çözüm olabilir.
Çözüm önerisinde bulunacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
Ekran menülerini kontrol ettim ancak tam kapanma ya da kapanmama gibi bir seçenek bulamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı