Razer Almanya Global garantili ürün desteklenmiyor

SunsetPolo

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Razer Almanya'dan ürün aldım kulaklık bunu TR de garantiye kayıt ettirdim ve global garantisi varmış kulaklıkla ilgili sıkıntım var mail attım beni başka bir yere yönlendirdiler. Bu yerde ürünün bizde garantisi yok diyor ne alaka? Kardeşim zaten ürünün global garantisi yok mu? Diyalog şu şekilde:
Ben: Merhaba. Almanya'dan aldığım BlackShark V2 cihazım ses patlaması sorunu veya cızırtı yapıyor, YouTube ve Spotify üzerinde oluyor ilk olarak yazılımsal sandım bekledim ama düzelmedi. Portları değiştirdim USB portlarımı ama bir şey olmadı yine, ne yapmam gerekli? Cihazımın garantisi var her bilgisi mevcut gereğinin yapılmasını arz ederim.
Karşı taraf: Merhaba,
Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgünüz.
Bilkom ithalatındaki Razer ürünlerine servis desteği sağlamaktayız.
İlgili ürün yurt dışından alındığı için garanti kapsamında servis desteği sağlayamamaktayız.
Saygılarımla.

Olay böyle kapanamaz haksız mıyım? Global garantili bir ürün böyle bir hizmet görüyor olamaz.

Global garantilerde Microsoft da bile yetkili servis işlem yapmamak için elinden geleni yapar. Hakkınızı arayın, Razer ile iletişim kurabilir ya da tüketi mahkeme heyeti gibi bir sistem var ise bunu kullanmakla tehdit edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı