Ana ekranın altındaki barı kapatma

celosmack

Yoctopat
Daha fazla  
Selamlar, sevgiler. Resimde isaretledigim yeri nasıl kapatabilirim acaba? Oradaki uygulamalari kaldiriyorum ama dokunmatigini kullanamiyorum. Hiçbir uygulama olmasa da kullanamiyorum o alt kısmı.

Screenshot_20210929_130802.jpg

Selamlar, sevgiler. Resimde isaretledigim yeri nasıl kapatabilirim acaba? Oradaki uygulamalari kaldiriyorum ama dokunmatigini kullanamiyorum. Hiçbir uygulama olmasa da kullanamiyorum o alt kısmı.

Eki Görüntüle 1176306

Bu hangi marka bilmiyorum ama bugüne kadar bir sürü Android kullandım, Sony LG Samsung gibi, hatta lineage OS ile Xperia Z5 kullandım 3. parti bir Android sürümüdür, onda bile yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 1176306
Uçan para klasörüne patladım :D . Umarım sorununu çözersin.

Bu hangi marka bilmiyorum ama bugüne kadar bir sürü Android kullandım, Sony LG Samsung gibi, hatta lineage OS ile Xperia Z5 kullandım 3. parti bir Android sürümüdür, onda bile yoktu.

Telefonumun markasi Huawei Mate 20 Lite. İsletim sistemi ise EMUI 10.0.0.

Uçan para klasörüne patladım :D . Umarım sorununu çözersin.

😂 Umarim hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
@celosmack herhangi bir ikona uzun basıp sürükleyince gelmiyor mu? Şekilde konulabiliyor çünkü.
Soru kaldırmakmış. Bu tür markaların stok başlatıcıları minimum özelleştirme ile gelir. Başka bir başlatıcı kullanabilirsiniz kaldırabilmek için.
ef92fbc432ef9a2ed5a8efa7998f5025e586af35.jpeg

@celosmack herhangi bir ikona uzun basıp sürükleyince gelmiyor mu? Şekilde konulabiliyor çünkü. Eki Görüntüle 1176317
o bara uygulama surukleyebiliyorum ve kullanabiliyorum. o konuda bir sikintim yok. sorun, ordaki uygulamalari kaldirinca o alt kisimdaki dokunmatigi kullanamiyorum. en basiti ekran surukleyemiyorum alt kisimdan.

Geri
Yukarı