Ana makinede Windows 11 dev yapısı kullanan var mı?

Kullandım fakat bana pek stabil gelmedi. Şu anlık Windows 10 kullanıyorum. Kullanacaksanız önermem.

Hocam eskiden kullanıyordum lakin stabil değildi pek fazla. Genellikle programlarda sorun yaşıyordum. Şu anki durumunu bilmem ama bence Beta en iyisi. Çünkü özellikler biraz stabil oluyor. Ama eğer bu konuda tecrübeliyseniz Dev kanalına geçebilirsiniz.

Hocam eskiden kullanıyordum lakin stabil değildi pek fazla. Genellikle programlarda sorun yaşıyordum. Şu anki durumunu bilmem ama bence Beta en iyisi. Çünkü özellikler biraz stabil oluyor. Ama eğer bu konuda tecrübeliyseniz Dev kanalına geçebilirsiniz.

22H2 G.A olana kadar beta kullandım 22622 yapılarını denedim sekmeli dosya yöneticisi vs. Ondan sonra 21h2ye geri döndüm.

Hocam eskiden kullanıyordum lakin stabil değildi pek fazla. Genellikle programlarda sorun yaşıyordum. Şu anki durumunu bilmem ama bence beta en iyisi. Çünkü özellikler biraz stabil oluyor. Ama eğer bu konuda tecrübeliyseniz dev kanalına geçebilirsiniz.

Şu anda 21H2 mi 22H2 mi kullaniyorsunuz?

Tüm Win11 sürümlerinde DX8 tabanlı bin dosyası çalıştırdığımda arka planda hata bildirim hizmeti açılıyor. Uygulama çalışıyor fakat arkada oluşan hata raporu sistemde aşırı kaynak tüketiyor. Bu sorunu hala çözemediler bu yüzden win10 21H2 kullanmaya devam ediyorum.

Ben kullaniyordum ve memnundum. Sonrasinda degisiklik olsun diye Windows 10 22H2'ye gectim.
Ben de geri geçmeye karar verdim. Windows 11 22h2'ye güncellediğimden beri oyunlar kasıyor. Bir sunum yaparken powerpoint 10 saat zor açılıyor. Windows 10 ile devam. Ki bence destek 2025'te bitemez çünkü Windows 10 çok seviliyor destek bence 2030'a kadar uzar.

Geri
Yukarı