Anadolu Üniversitesi açık öğretim giriş yapamıyorum

Wizites

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Birkaç saat öncesinde Anadolu Üniversitesi ikinci üniversite programına başvurdum ve ödememi yaptım. Lakin sonrasında ödeme alındıktan sonra yetkisiz kullanıcı diye beni sistemden attı. Halen de hiçbir şekilde giremiyorum. Giriş yap dediğimde yetkisiz kullanıcı diye beni sisteme sokmuyor. Bu sorun nedir nasıl çözülür karşılaşan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Birkaç saat öncesinde Anadolu Üniversitesi ikinci üniversite programına başvurdum ve ödememi yaptım. Lakin sonrasında ödeme alındıktan sonra yetkisiz kullanıcı diye beni sistemden attı. Halen de hiçbir şekilde giremiyorum. Giriş yap dediğimde yetkisiz kullanıcı diye beni sisteme sokmuyor. Bu sorun nedir nasıl çözülür karşılaşan var mı?
Okul açık olduğunda düzelir, geçenlerde aynısı başıma geldi. Okul 17.00’da kapandı ben o saatten sonra yapmıştım, sonraki gün içinde düzelmişti.

Düzeldi mi? Düzelmediyse bugün pazar olduğu için kalmış olabilir. En azından yarına düzelmesi gerek. Düzelmezse üstteki arkadaşın dediği gibi büroya gidin.

Düzeldi. Lakin bu seferde YÖKSİS sisteminde halen öğrenciliğim gözükmüyor direk entegre olmamış sanırsam

Hocam muafiyeti kayıt süresi bittikten sonrada yapabiliyor muyuz? Birde ödemeyi saat 17'de kayıtlar kapandıktan sonra yapabilir miyim?

Geri
Yukarı