Anakart 2. monitörü algılamıyor

Alican2121

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim 1 monütörüm ekran kartına bağlı çalışıyor ama 2 monitörü anakarta bağladığımda kabloyu kontrol et diyor. Dönüştürücü aldım hepsini yine algılamıyor 2. monitörü. Bana bir yardım olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
i3 9100 f ekran kartına da bağladım ama 2 monütörü algılamıyor dönüştürü ile bağladım
Ekran kartına dönüştürücüsüz bağlama şansınız var mı? Ekran kartınız nedir?

@Alican2121 Verdiğimiz cevapları okumazsan sorununu çözemezsin. 3 mesajında da aynı şeyi yazmışsın.

BIOS'tan "IGD Multi Monitor" özelliğini açman gerekiyor.

Burada nasıl yapıldığını söylüyorum, sen hala dönüştürücü aldım bağladım diyorsun.

Kardes sorumu cevaplasan?
i3 9100 f ekran kartı da xfx 570 8 gb
BIOS'tan "IGD Multi Monitor" özelliğini açman gerekiyor.

onu nasıl açıcam
İşlemcinde dahili grafik kartı yok ondan dolayı görüntü alamazsınız. 2. monitörünüzü de ekran kartına bağlayın görüntü gelecektir.

Ekran kartına dönüştürücüsüz bağlama şansınız var mı? Ekran kartınız nedir?
ekran kartına dönüştürücüsüz bağlayamam dönüştürücülü bağladım ama görüntü yok algılamıyor
@Alican2121 Verdiğimiz cevapları okumazsan sorununu çözemezsin. 3 mesajında da aynı şeyi yazmışsın.

Burada nasıl yapıldığını söylüyorum, sen hala dönüştürücü aldım bağladım diyorsun.
ben harici ekran kartı yok ama 1 tane var ekran kartı

denedim ama bende yok multi monutor

Son düzenleme:
i3 9100 f ekran kartı da xfx 570 8 gb

onu nasıl açıcam

ekran kartına dönüştürücüsüz bağlayamam dönüştürücülü bağladım ama görüntü yok algılamıyor

ben harici ekran kartı yok ama 1 tane var ekran kartı

denedim ama bende yok multi monutor
Ekran kartında birden fazla görüntü çıkışı yok mu ? Onlardan birine tak, mesela bende ana monitör Display çıkışına bağlı 2. monitör HDMI çıkışına bağlı. Sende ekran kartına takacaksın 2. monitörün kablosunu da.

Geri
Yukarı