Sistem 2. monitörü algılamıyor

ufukcaglarsk

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Ana sistemimde kullandığım 3.monitörümü bir arkadaşıma verdim. Daha önce ana monitörünün yanına TV monitör şeklinde bir ürün kullanıyordu fakat verdiğim monitöre ne yaptıysak görüntü alamadık. Ekran kartında 1 adet DisplayPort 1 adet HDMI 1 adet de DVI 24+1 çıkışı mevcut. Monitör ise VGA. Ne yaptıysak hangi dönüştürücüyü kullandıysak hiçbir şekilde görüntü alamadık.

Denediğim çözümler;
RAM'leri ve BIOS pilini çıkarıp genel temizlik sonrası tekrar takmak.
Tüm güncelleştirmeleri kontrol ederek en güncel sürüme yükseltmek.
NVIDIA Denetim Masası ve Windows ayarları üzerinden 2.monitör olarak algılatmaya çalıştım fakat başarılı olamadım.
Tüm ekran kartı çıkışlarını denedim fakat hiçbirinden görüntü alamadım. Halbuki benim bilgisayarımda dönüştürücü ile kullanabiliyordum.

Ek bir çözümünüz varsa veya benzer durum yaşayıp çözüm bulduysanız paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin bilgisayarda 3.monitör olarak sorunsuz çalışıyor diğer bilgisayarda 2.monitör olarak çalışmıyor doğru mu anladık.
Monitörü arkadaşınızın bilgisayarında tek olarak denediniz mi?
Sizin ekran kartı ile deneme şansınız var mı?

Sizin bilgisayarda 3.monitör olarak sorunsuz çalışıyor diğer bilgisayarda 2.monitör olarak çalışmıyor doğru mu anladık.
Monitörü arkadaşınızın bilgisayarında tek olarak denediniz mi?
Sizin ekran kartı ile deneme şansınız var mı?
Evet tam olarak durum bundan ibaret. Kendi bilgisayarımda vga to hdmi dönüştürücü ile sorunsuz kullanıyordum yılladır. Dediklerinizi denedim tek olarak yine çalışmıyor, benim bilgisayarda ise belirttiğim gibi sorunsuz çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı