Anakart BIOS güncelleme sonrası siyah ekran sorunu

yağız uzn

Hectopat
Daha fazla  
Beyler güncelledim, Asus'un kendi programini kullanarak oldu fakat restart gerekli dedi. Tamam dedim, PC yeniden başladı ama ekran siyah. Hiçbir kıpırtı bile yok. Yardım lütfen.

Hiç kimsemi iplemedi yav :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyurun hocam bir el atarsanız sevinirim.

O ekranların da fotoğrafı var ama klasik windows yükleniyor ekranı. Sonrasında bu döngü devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak bios pilini değiştir. Exit kısmında optimal default seçip ok tıkla. Ardından F10 tıkla yes yap. Sonra boot ayarından CD veya Dvd'den yapıyorsan videoda seçtiğin şekilde ayarlayıp f10 yap. Ancak dvd veya CD'yi neyle boot etti isen ilk önce hash kontrolü yap ve Win 7 usb dvd tool ile yazdır.

Hocam dediğinizi yaptım yeni bir usb yaptım, format için forumdaki adımları takip ederek ama yine aynı hiç bir değişim yok ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı