Anakart F panel bağlantısı düzgün yapılmasına rağmen sistem çalışmıyor

Taha7575

Decapat
Daha fazla  
Merhaba anakartımı değiştim fakat F panel bağlantısını doğru yapmama rağmen çalışmıyor. sadece mavi ışık yanıyor kasanın kırmızı yanmıyor. kasayı nasıl açabilirim? Tornavida ile de açamadım.

Dosya Ekleri

• 20231002_160828.jpg
    20231002_160828.jpg
    111,1 KB · Görüntüleme: 20
  • 20231002_162109.jpg
    20231002_162109.jpg
    186,4 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleyen: Moderatör:
Tornivida ile de acilmadiysa sorun o zaman baglantiyi dogru yapip yapmaman degil, fanlar donuyor mu ya da baska bir belirti var mi?

Anakart start alıyorda ekran gelmiyorsa RAM'leri kontrol edin.

Hocam kasayı hiçbir şekilde açamıyorum bidefa tornavida ile denedim ışıklar yandı fanlar döndü geri kapandı 1 saniyede

Anakart start alıyorda ekran gelmiyorsa RAM'leri kontrol edin.

Tornivida ile de acilmadiysa sorun o zaman baglantiyi dogru yapip yapmaman degil, fanlar donuyor mu ya da baska bir belirti var mi?

Hocam tekrardan denemek için bağlantıları yaptım kasaya elektrik verdim PSU'dan pat diye ses geldi nedeni nedir?

Son düzenleme:
Hocam kasayı hiçbir şekilde açamıyorum bidefa tornavida ile denedim ışıklar yandı fanlar döndü geri kapandı 1 saniyede.

Hocam dediğiniz gibi yapıyorsa kısa devre vardır. Sistemi komple söküp uzay montaj dener misiniz? Üzerine işlemcinizde graphic birim varsa sadece VGA ( ya da anakartınızda görüntü alabileceğiniz ne varsa) güç bağlayın.

Başka bir PSU deneyin, o'da tabi var ise.

Yeni konular

Geri
Yukarı