Anakart Gigabyte A320M BIOS'a girememe sorunu

Screwy

Hectopat
Merhabalar dün BIOS'a girmek için F12 tuşuna bastım. Karşıma aşağıdaki ressimde görüldüğü gibi 2 seçenek çıktı. En alttakini seçtim PC res attı kendine. Ondan sonra tekrar BIOS'a girmek istedim fakat hangi tuşa basarsam basayım BIOS'a giremedim. Sebebi nedir?
(Anakart Gigabyte A320M)

Dosya Ekleri

• .jpg.jpg
    .jpg.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar dün BIOS'a girmek için F12 tuşuna bastım. Karşıma aşağıdaki ressimde görüldüğü gibi 2 seçenek çıktı. En alttakini seçtim PC res attı kendine. Ondan sonra tekrar BIOS'a girmek istedim fakat hangi tuşa basarsam basayım BIOS'a giremedim. Sebebi nedir?
(Anakart Gigabyte A320M)
pcyi aç başlat menüsüne gel sol shift tuşuna basılı tutarak yeniden başlat de ve elini shiftten çekme mavi ekran gelinceye kadar sorun gidere tıkla ardından gelişmiş seçenekler ordanda uefı donanım yazılımları yazar onu seç ve bekle sisteminin windows 8 ve üstüyse yaparsın

Acaba zamanlama konusunda hata yapıyor olabilir misin? Bilgisayar açma tuşuna bastıktan hemen sonra delete tuşuna art arda bios ekranı gelene kadar basmalısın.

images.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı