Anakart için vidası önerisi

ByOs

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Geçen hafta ikinci el bir anakart sattım ve anakart vidalarının da anakart kutusundan çıktığını düşünerek vidaları alıcıya teslim ettim. Yeni anakart aldığımda fark ettim ki anakart vidaları bilgisayar kasasından çıkıyormuş. Kasadan çıkan anakart vidasına ihtiyacım var lakin internette hangi ürün doğru emin olamadım. Bana bir link atarak tavsiyede bulunabilir misiniz şimdiden teşekkürler :)

Herkese iyi sosyaller. Geçen hafta ikinci el bir anakart sattım ve anakart vidalarının da anakart kutusundan çıktığını düşünerek vidaları alıcıya teslim ettim. Yeni anakart aldığımda fark ettim ki anakart vidaları bilgisayar kasasından çıkıyormuş. Kasadan çıkan anakart vidasına ihtiyacım var lakin internette hangi ürün doğru emin olamadım. Bana bir link atarak tavsiyede bulunabilir misiniz şimdiden teşekkürler :)

Konuyla ne kadar alakalı bilemem de senin mevzu Recep İvedik'in kendi aküsünü vermesi gibi olmuş. 😄

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

M3x5mm vida kullanıyorum ben.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230922-152310_Chrome.jpg
    Screenshot_20230922-152310_Chrome.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 11
Hocam bunlar sanki biraz uzun değil mi?
B550 anakart kullanıyorum ben.

Uzunluğu 5mm. Anakart ve HDD için ideal. M3 de tipi, çapı, dişlisi ile alakalı bir kod. Bunu gibi bir de altıgen başlı olanlar var ama onlar bazen dişli yatağını bozuyor. Altıgen olanları kasa kapağı ve PCI kartlarını sabitlemek için kullanıyorum.

Uzunluğu 5mm. Anakart ve HDD için ideal. M3 de tipi, çapı, dişlisi ile alakalı bir kod. Bunu gibi bir de altıgen başlı olanlar var ama onlar bazen dişli yatağını bozuyor. Altıgen olanları kasa kapağı ve PCI kartlarını sabitlemek için kullanıyorum.
Sıfır PC alan arkadaşım vardı ondan temin ettim. Vakit ayıran herkese çok teşekkür ederim iyi forumlar.

Geri
Yukarı