Çözüldü Anakart ışığı yanıyor ama bilgisayar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
Elimde bir sürü parça var diye, dedim ekran kartı bir de HDD alırım, toplayıp öyle satarım. Aldım ekran kartı ile HDD'yi, sonra topladım ama açılmadı bilgisayar. Sonra güç kaynağında sorun olabileceğini düşündüm. Kendi bilgisayarımdaki PSU'yu toplayacağım bilgisayara kattım. Gene açılmadı açılmayınca kendi kullandığım PC'ye geri taktım ama kendi kullandığım bilgisayar da şu an açılmıyor.
Sistem.
GT 1030.
Q9400.
4+4 8 GB RAM 1333 MHz.
Cooler Master 350W PSU.
Kabloları düzgün taktığıma eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde bir sürü parça var diye, dedim ekran kartı bir de HDD alırım, toplayıp öyle satarım. Aldım ekran kartı ile HDD'yi, sonra topladım ama açılmadı bilgisayar. Sonra güç kaynağında sorun olabileceğini düşündüm. Kendi bilgisayarımdaki PSU'yu toplayacağım bilgisayara kattım. Gene açılmadı açılmayınca kendi kullandığım PC'ye geri taktım ama kendi kullandığım bilgisayar da şu an açılmıyor.
Sistem.
GT 1030.
Q9400.
4+4 8 GB RAM 1333 MHz.
Cooler Master 350W PSU.

Anakart modelini de söyleseydiniz.

Sistem.
GT 1030.
Q9400.
4+4 8 GB RAM 1333 MHz.
Cooler Master 350W PSU.
PSU'dan kaynaklı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı