Anakart, işlemci ve RAM önerisi

Usta sen benimle kafa buluyorsun :) bana içinden gelerek samimi olarak net bir cevap ver ona göre hareket etmek istiyorum. Eğer özelden görüşelim dersen Instagram adresimi vereyim.

İleriye dönük olarak almak istedim, zaten bunu alırsam daha bir şey almam açısından bakarak hareket etmek istedim, ondan önce de bu siteden bilgili arkadaşlardan bilgi almak her zaman iyidir.
6700XT, 3060Ti ve üstü ekran kartı alacaksan değiştirmen gerekir.

Dosya Ekleri

• 3CF0DB8C-0A09-4ABD-A017-BA887AD6FC91.jpeg
    3CF0DB8C-0A09-4ABD-A017-BA887AD6FC91.jpeg
    97,2 KB · Görüntüleme: 22
Merhaba hocam bu sistemin değeri ne kadardır
Çok para etmez, eskiden bu tip sistemler sıfır haliyle ve GTX1050Ti ile 3K'dan az tutuyordu. Şimdi ne kadar pahalandılar bilmiyorum ama ekran kartı olmadığı için ve 4 çekirdek işlemci olduğu için yine o civarlarda olur gibi geldi bana. Benzer ekran kartsız sistemlerin fiyatlarına baktım en fazla 2300-2400 eder gibi duruyor.

Çok para etmez, eskiden bu tip sistemler sıfır haliyle ve GTX1050Ti ile 3K'dan az tutuyordu. Şimdi ne kadar pahalandılar bilmiyorum ama ekran kartı olmadığı için ve 4 çekirdek işlemci olduğu için yine o civarlarda olur gibi geldi bana. Benzer ekran kartsız sistemlerin fiyatlarına baktım en fazla 2300-2400 eder gibi duruyor.
Hocam sistem apu Vega 8 var 1050ti sadece 2-3k olmuş :)

Hocam sistem apu Vega 8 var 1050ti sadece 2-3k olmuş :)
Evet ekran kartları aşırı pahalandı ama eskiden 2500TL'ye full 1050Ti olan sistem almak mümkündü, arkadaşım aldığı için biliyorum. Şuan sizinki gibi APU kullanan bir sistem buldum karşılaştırıp sizdekine değer biçebilirsiniz.

Kardeşim senin kafanı neden karıştırayım ben sadece ticari açıdan cevapladım sorularını ve o açıdan gayet mantıklı gözüküyor bu takas bana kalırsa alınır ve ihtiyaç doğrultusunda ekran kartı yükseltilip keyfe bakılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı