Anakart kutusundaki parçalara ne yapılmalı?

Batu Umar

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Gaming gen TR'den özelleştirilmiş RTX 3060+ i5-12400F sistem aldım da anakart kutusunun içinden çıkan birkaç malzeme var. Bunlar ne işe yarıyor, nereye ve nasıl montajlayacağım bu parçaları, yardımcı olur musunuz?

16776956274285140647741074804116.jpg

Arkadaşlar Gaming gen TR'den özelleştirilmiş RTX 3060+ i5-12400F sistem aldım da anakart kutusunun içinden çıkan birkaç malzeme var. Bunlar ne işe yarıyor, nereye ve nasıl montajlayacağım bu parçaları, yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1686648
Bir şey yapma koy dolaba bir ihtiyaç olduğunda ordan alırsın mesela benim kısa vidaya ihtiyacım vardı tam dışarı almaya giderken anakarta bakiyim dedim ve orda varmış.

Gerekliler montajlanmıştır zaten. Kenarda dursun yedek olarak vida kaybedersen veya kablo düzenlemek istersen oradan alırsın.

Buzzer var istersen takabilirsin. Vidalardan bazıları da SSD vidaları, harici SSD aldığında kullanman gerekecek.

Bir şey yapma koy dolaba bir ihtiyaç olduğunda oradan alırsın mesela benim kısa vidaya ihtiyacım vardı tam dışarı almaya giderken anakarta bakayım dedim ve orada varmış.

Teşekkürler, peki bu CD neyin nesi? Bir yere mi takmam lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı