Anakart modeli nasıl öğrenilir?

Yiğit1453

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Anakart modelimi öğrenmek istiyorum ama DxDiag, regedit, Msinfo32.exe, CPU Z, spicy, CMD de anakart adını veren tüm komutları denedim hepsinde to be filled by o. E. M yazıyor. Anakartımın altında üstünde sağında solunda hiçbir yerinde yazmıyor. Modeli acaba nasıl öğrenirim?

Merhaba. Anakart modelimi öğrenmek istiyorum ama DxDiag, regedit, Msinfo32.exe, CPU Z, spicy, CMD de anakart adını veren tüm komutları denedim hepsinde to be filled by o. E. M yazıyor. Anakartımın altında üstünde sağında solunda hiçbir yerinde yazmıyor. Modeli acaba nasıl öğrenirim?
Anakartınız bilgisayar üreticiniz tarafından üretilmiş. Anakart modelinizi neden öğrenmek istediğinizi söylerseniz yardımcı olabiliriz.

CPU-Z adlı programı indirin ardından Mainboard'a girin ve ekran görüntüsü atın.
cpu z yi silmişim speecy yüklü idi bence cpu z den daha iyi speecy buyrun

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    209,8 KB · Görüntüleme: 24
Nasıl girilio acaba oraya :)

Yeni işlemci alacağım anakartıma olur mu bilmiyorum eğer olmazsa anakart araştırması yapacağım o yüzden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok tşk edm tamamdır

Yeni konular

Geri
Yukarı