Çözüldü Anakart Modeli Nasıl Öğrenilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ne yazık ki hiçbirinde hangi model olduğu yazmıyor. :) Model isminin bir yerde yazması gerek. Başka çekmediğiniz yazı varsa onları çekip gönderin. Bir de genel olarak anakartın tam fotoğrafını gönderebilirsiniz, o şekilde de bulabiliriz belki.
IPXSB diye bir yazı gördüm o model adı olabilir mi?

IPXSB arattım IPXSB-H61 sonuçları var hep demek ki soket 1155 bir anakart almanız gerekli, bu şekilde aratın uygun fiyatlı bi tanesini alın.
Vatanda baktım ama onlar satmıyor galiba 1155 başka nereden alabilirim?

Son 2 fotoğrafta IPXSB yeri var başka bir yazı göremedim yanında

Dosya Ekleri

• 6.jpg
    6.jpg
    157,6 KB · Görüntüleme: 70
  • 7.jpg
    7.jpg
    87,8 KB · Görüntüleme: 86
IPXSB'nin yanında Rev yazıyor, büyük ihtimalle 1.02 yazıyor. Kabloların altında kalmış. H61 sisteminiz var, yani arkadaş da söylemiş LGA 1155 soket. Bütçeniz ne kadar?

Hah işte o :) Devamında başka kodlar varsa onları da yazın.
Casper modelini aratıp özelliklerini buldum
İşlemci Intel® Core™ I5-3450 İşlemci
– İşlemci hızı 3.10 GHz., Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 3.80 GHz.‘e kadar, 6 MB Intel® Akıllı Bellek
Anakart Intel® H61 Chipset DDR3 2 Ram Slotlu Anakart
– 2503 Kodlu Sessiz kasa (Super Silent Technology 23 desibelin altında ses seviyesi)
– 10/100 Mbps Ethernet
– 5.1 Kanal Ses Kartı
– 1 adet x PCI Express x16 Slot
– 1 adet x PCI Express x1
– 6 adet x USB 2.0 + 2 adet USB Header(öne aktarım)
– 3 adet x SATA Port
– Max bellek desteği 8 GB 1333MHz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı