Anakart önerisi

EnesTemiz33

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemimi yavaş yavaş güncellemeye başladım. Yakın zamanda RAM takviyesi ve yeni bir monitör aldık. Şimdi sıra ekran kartına geldi. Ancak ben 4 GB bir ekran kartı istiyorum. Ama anakartım sorunlu bir anakart. Bu yüzden işimi garantiye almak için yeni bir anakart almaya karar verdik. Mevcut sistemim:

Anakart: Pegatron IPXSB-H61
Ekran kartı: AMD Radeon HD 6510 series 1 GB.
RAM: 8 GB.
PSU: 350W.
İşlemci: i5 2400 CPU 3.10 GHz.
Başka bir şey isterseniz yazarım. Yalnız önereceğiniz anakart sistemimle uyumlu olsun. Bütçem sınırsızdır. Kaliteli bir anakart almak istiyorum.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bütçe sınırsızsa direk yeni sistem toplamanız daha mantıklı değil mi olan işlemciye alınacak yeni anakart boşa masraf.

Arkadaşlar sistemimi yavaş yavaş güncellemeye başladım. Yakın zamanda RAM takviyesi ve yeni bir monitör aldık. Şimdi sıra ekran kartına geldi. Ancak ben 4 GB bir ekran kartı istiyorum. Ama anakartım sorunlu bir anakart. Bu yüzden işimi garantiye almak için yeni bir anakart almaya karar verdik. Mevcut sistemim:

Başka bir şey isterseniz yazarım. Yalnız önereceğiniz anakart sistemimle uyumlu olsun. Bütçem sınırsızdır. Kaliteli bir anakart almak istiyorum.

Kardeşim ekran kartının etiketleri değişmiş AMD Radeon HD 6510'a Dikkat!

Hocam bütçe sınırsızsa direk yeni sistem toplamanız daha mantıklı değil mi olan işlemciye alınacak yeni anakart boşa masraf.
Hocam anakart için bütçe sınırsız.
Kardeşim ekran kartının etiketleri değişmiş AMD Radeon HD 6510'a Dikkat!
Biliyorum bu yüzden değiştirmek istiyorum.

İşlemci olarak da 5950X alırsınız.
Hocam sistemim DDR3 ve siz bana DDR4 bir anakart önermişsiniz. Uyumsuzluk sorunu yaşayacağım değil mi ?

buna bak istersen Turbox H61C Intel H61 1600 MHz DDR3 Soket 1155 m ATX Anakart Fiyatları ve Özellikleri

Geri
Yukarı