Anakart önerisi

Bütçe
3000

yunusemre96

Femtopat
Daha fazla  
RAM
G.Skill F4-3600C18D-32GVK (2x16GB)
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600 Altı Çekirdek
Ekran kartı 6800 xt
Arkadaşlar normalde Gigabyte 550M DS3H alacaktım fiyatı 2500TL'den 3000e kadar dayandı e bu bütcelere kadar çıktıysam daha iyi anakart bulabilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI'ın arkadaşın attığı gibi fiyatı uygun B550 güzel modelleri var ASRock, BIOSTAR alma.. hatta çoğu ASUS B550 modeller kötü iyileride çok pahalı

MSI'ın arkadaşın attığı gibi fiyatı uygun B550 güzel modelleri var ASRock, BIOSTAR alma. Hatta çoğu ASUS B550 modeller kötü iyileride çok pahalı.

Neden ASRock almamalıyım? 3 bin TL de sınır yani belki o kadar bile veremeyebilirim benim aradiğim daha çok 2500-2800 arası bir şey 3 bin çare kalmazsa mecburen vereceğim para :)

Neden ASRock almamalıyım? 3 bin TL de sınır yani belki o kadar bile veremeyebilirim benim aradiğim daha çok 2500-2800 arası bir şey 3 bin çare kalmazsa mecburen vereceğim para :)

Zamanında BIOSTAR-ASRock vs anakartlı birkaç sistem topladım gercekten sıkıntılı anakartlar aynı özellikteki ASUS-MSI anakartların çok daha performanslı pratikte Windows'un kasmadan çok rahat çalıştığını deneyimledim. Bu benim şahsi görüşüm ama tesadüf olması da pek mümkün değil.

Geri
Yukarı