Satılık Anakart, RAM, İşlemci

theYagi

Hectopat
Makaleler
5
RAM: Corsair Venegeance (4x2) 8 GB DDR3 RAM 1600MHz

Anakart: ASUS P5G41T-M LX

İşlemci: Intel Core 2 Duo E8500 3, 17GHz ~

Hepsi bir arada: 500TL /Pazarlık sünnettir :)

(Power Supply mevcut, ancak eski bir PSU olduğu için satıp, kimseye sorun çıkarmak istemiyoruz.)

Her parça çalışır durumda, Bunları yazarken kullandığım sistemdir.

Satma amacımız: Yeni sistem topluyoruz, ek bütçe oluşturmak için satıyoruz.

İsteyene ayrıntılı, fotoğraf/video atılır.

İletişim için:
Instagram: @xdyagi
Şu şekilde yazın: Technopat ilanı gördüm.

Demek senin yadigâr sistemi satıyorsun. Yeni sistem şimdiden hayırlı olsun kankam, forumda çok fazla düşük bütçeye sistem toplamak isteyen insan var, tekrar ilgili bir konuya denk gelirsem yönlendiririm. Yeni sistem içinde şimdiden hayırlı olsun, iyi günlerde kullan. Bu arada şu an maddi olarak pek müsait değilim ama bir ay içerisinde satılmazsa ben alırım.

Demek senin yadigâr sistemi satıyorsun. Yeni sistem şimdiden hayırlı olsun kankam, forumda çok fazla düşük bütçeye sistem toplamak isteyen insan var, tekrar ilgili bir konuya denk gelirsem yönlendiririm. Yeni sistem içinde şimdiden hayırlı olsun, iyi günlerde kullan. Bu arada şu an maddi olarak pek müsait değilim ama bir ay içerisinde satılmazsa ben alırım.
Sağolun hocam :) iletişim adresim yazıyor, Teşekkür ederim tekrardan :)

Sağolun hocam :) iletişim adresim yazıyor, Teşekkür ederim tekrardan :)
Hocam sizlere instagram üzerinden yazdım ne zaman görürsünüz orasını bilemem ama haziran-temmuz sonlarına doğru satılamazsa eğer ben satın almaya çalışacağım sizlerden tam olarak emin değilim maddi durumum şu aralar sıkıntılı yaz aylarına doğru yüklü bir miktarda para bekliyorum.

Hocam sizlere instagram üzerinden yazdım ne zaman görürsünüz orasını bilemem ama haziran-temmuz sonlarına doğru satılamazsa eğer ben satın almaya çalışacağım sizlerden tam olarak emin değilim maddi durumum şu aralar sıkıntılı yaz aylarına doğru yüklü bir miktarda para bekliyorum.
Tamamdır hocam 👍

RAM: Corsair Venegeance (4x2) 8 GB DDR3 RAM 1600MHz

Anakart: ASUS P5G41T-M LX

İşlemci: Intel Core 2 Duo E8500 3, 17GHz ~

Hepsi bir arada: 500TL /Pazarlık sünnettir :)

(Power Supply mevcut, ancak eski bir PSU olduğu için satıp, kimseye sorun çıkarmak istemiyoruz.)

Her parça çalışır durumda, Bunları yazarken kullandığım sistemdir.

Satma amacımız: Yeni sistem topluyoruz, ek bütçe oluşturmak için satıyoruz.

İsteyene ayrıntılı, fotoğraf/video atılır.

İletişim için:
Instagram: @xdyagi
Şu şekilde yazın: Technopat ilanı gördüm.
Hocam instagram'dan yazıyorum mesajım gitmiyor discord üzerinden ulaşabilir misiniz bana size zahmet AdatepeGaming#0719

Geri
Yukarı