Anakart seri numarası çıkmıyor

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
CMD komut istemcisine "wmic baseboard get serialnumber" komutunu girdiğim zaman da, CPU-Z vs. gibi programlar kullandığım zaman da anakart seri numaran "to be filled by O.E.M." olarak gözükmekte. Valorant tarafından hiçbir 3. parti program kullanmamış olmama rağmen HWID ban yememin üzerine spoofer arayışlarına girdim, bir spoofer yöntemi olarak anakart seri numarasını değiştirme fikrini gördüm fakat benim anakart seri numaram yerine O.E.M. Yazısı çıkıyor, ne yapmalıyım?

Param var, kaliteli mouse kullanıyorum, üretici firma al kullan diye tuş vermiş, bana sunulan hizmetten faydalanıyorum. "Aman tanrım, 20 liralık mouse kullanan oyuncuların önüne geçtin"
Her konuda kendini haklı çıkaracaksın. O makro dediğin olay ücretsiz yazılımlarla da yapılabilen bir şey, her türlü üstünlük işte. Yasaklı bir şey. Bende de 450 liralık mouse var makro kullanmıyorum, aman tanrım ne pahalı farem var demiyorum.

Hiçbir şey yapmayan birisi nasıl banlanabilir acaba? Komik. Ayrıca suçsuz olsaydınız saçma sapan ban kaldırma yöntemleri denemek yerine ispatlayarak bunu Riot Games desteğe yazardınız. Bir şey yapmışsınız ki suçu örtbas etmeye kalkıyorsunuz.
yeniliyor kanka başına gelmeden konuşma hatalı donanım banı bol ve destek yardım etmiyor

Sinir oldum gece gece.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kusura bakma ama atmam lazımdı. Sinir olduysan oldun kapanmış bitmiş konuya mesaj yazma lütfen hiç hoş değil. 1 yıldır Valorant bile oynamıyorum ve hiç bunu yaşayanı duymadığım için öyle yazmıştım sana ne kardeş yani yazarsam yazarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kusura bakma ama atmam lazımdı. Sinir olduysan oldun kapanmış bitmiş konuya mesaj yazma lütfen hiç hoş değil. 1 yıldır Valorant bile oynamıyorum ve hiç bunu yaşayanı duymadığım için öyle yazmıştım sana ne kardeş yani yazarsam yazarım.
kanka çok yaşayan var dunpynin açıklaması bile var bunla ilgili

Yeni konular

Geri
Yukarı