Anakart seri numarası değiştirme

• Konuyu başlatan Celas
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 12B
HWID spoofer gibi şeyler mi arıyorsunuz?

Muhtemelen.

Anakart'ımın seri numarasını nasıl değişebilirim? Bunun bir yolu var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu takip ederek anakart seri numarasını değiştirebilirsin (güvenilirliğini bilmiyorum, tavsiye etmem).

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu takip ederek anakart seri numarasını değiştirebilirsin (güvenilirliğini bilmiyorum, tavsiye etmem).
Evet Valorant için arıyordum ben de. Bu anlatılan işe yaramıyor ve güvenilir değil.
HWID spoofer gibi şeyler mi arıyorsunuz?
Evet ama hepsi ücretli. El ile nasıl değiştirebilirim acaba?
Yazılımsal olarak belki ama donanımsal olarak değiştiremezsin.
Donanımsal olarak tek yolu, anakartı değiştirmek.

Evet Valorant için arıyordum ben de. Bu anlatılan işe yaramıyor ve güvenilir değil.

Evet ama hepsi ücretli. El ile nasıl değiştirebilirim acaba?

Donanımsal olarak tek yolu, anakartı değiştirmek.
Valorant garip bir şekilde basit veya ücretsiz spoofer'ların yaptığı anakart seri numarası değiştirme işlemini kabul etmiyor ve HWID yasaklaman devam ediyor. Piyasadaki en ucuz spoofer da şu an 35$ diye biliyorum.

Bu programı kullanabilirsiniz.

• Generate HWID dedikten sonra Change HWID deyin.
  • Sonrada bilgisayarı yeniden başlatın.
İşe yaramıyor. :(
Valorant garip bir şekilde basit veya ücretsiz spoofer'ların yaptığı anakart seri numarası değiştirme işlemini kabul etmiyor ve HWID yasaklaman devam ediyor. Piyasadaki en ucuz spoofer da şu an 35$ diye biliyorum.
Moruk elbet bir yolu vardır ya... Bilmiyor musun sen bir yol?

İşe yaramıyor. :(

Moruk elbet bir yolu vardır ya... Bilmiyor musun sen bir yol?
Valorant için yok maalesef. Sana attığım videonun 2. bir kısmı var yapamayanlar için tekrar göstermiş arkadaş 16GB usb bellek gereksinimi ayrı bir konu, sanki işe yarıyor gibi duruyordu o. Tabi arka planda bilgisayarından neler topladığı önemli. Ucuz etin yahnisi hesabı var sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı