Anakart sürücülerini güncellemek takılmaları önler mi?

Xeurus

Decapat
ECS H61H2-M12 anakartına sahibim. Birkaç ay önce GT 1030 ekran kartını aldım ama bir türlü tam performans alamadım. Oyunlarda takılmalar oluyor ve gereken performansı vermiyor. Biraz araştırma sonucu anakartımda güncelleme olduğunu fark ettim. Güncelleyince sorunlar çözülür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
ECS H61H2-M12 anakartına sahibim. Birkaç ay önce GT 1030 ekran kartını aldım ama bir türlü tam performans alamadım. Oyunlarda takılmalar oluyor ve gereken performansı vermiyor. Biraz araştırma sonucu anakartımda güncelleme olduğunu fark ettim. Güncelleyince sorunlar çözülür mü?
Olabilir, anakartın modeline bağlı. Hem sen yine de güncelle. Eski sürümler birçok hataya neden olabilir. Güncellesen bir şey kaybetmezsin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
BİOS güncellemesi GPU ve CPU dan daha fazla performans almak için yapılmaz. Anakart üzerindeki donanımların daha stabil başlatılmasına olanak verir. GPU performans sorununuz varsa GPU sürücünüzü güncellemeniz gerekir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı