Radeon ayarlarını kurmadan ekran kartı sürücülerini güncellemek mümkün mü?

beratslvi

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. RX570 ekran kartım var. Sürücüleri güncelleştireceğim ancak AMD Radeon Adrenaline Edition'ı kurmak istemiyorum. Mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mümkün. Önce mevcut sürücünü kaldır;

Sonra en güncel sürücüyü indir videoya göre adım adım yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle hepinize çok teşekkürler desteğiniz için. Videodakı adımı deneyip hemen aktaracağım oluyor mu olmuyor mu?

Öncelikle hepinize çok teşekkürler desteğiniz için. Videodaki adımı deneyip hemen aktaracağım oluyor mu olmuyor mu?

AMD Cleanup Utiliy hem sürücünü hem de Radeon Software'ı siliyor ilk onu indirip kullan. Sonra son sürücüyü klasik indir, videoda gösterdiği gibi Aygıt Yöneticisi kısmından yap. Bundan sonra çıkan her sürücü için de aynı yöntemi izlersin. Tek farkı otomatik değil manuel yapıyorsun. Alışınca 2-3 dakikalık iş hepsi.

AMD cleanup utiliy hem sürücünü hem de Radeon Software'ı siliyor ilk onu indirip kullan. Sonra son sürücüyü klasik indir, videoda gösterdiği gibi aygıt yöneticisi kısmından yap. Bundan sonra çıkan her sürücü için de aynı yöntemi izlersin. Tek farkı otomatik değil manuel yapıyorsun. Alışınca 2-3 dakikalık iş hepsi.

Hocam DDU ile sürücüleri silmiştim zaten. Ondan sonra videodaki işlemi gerçekleştirdim şu anda sürümüm aşağıdaki gibi.

1612626554414.png

Sürücü tarihi sürücünün güncel olduğunu gösteriyor. Yine de RX570 kullananlara sormak isterim, sürücülerim şu anda güncel mi?

Geri
Yukarı