Anakart tavsiyesi

Bütçe
900
Ama anakarttan emin değilim anakart (msı) marka önerilmiyor pek daha çok ASUS ve giyablete öneriliyor.

İsterseniz aynı fiyata Gigabyte önerebilirim.

Şimdi benim ekran kartım NVIDIA GeForce MSI 750 Ti anakarta veya işlemciyle herhangi bir uyumluluk sorunu yok değil mi?

Ben daha önce ekran kartının, anakarta uyumluluğun olmadığını duymadım ancak sizde olacağını düşünmüyorum. (size bunun garantisini veremem araştırmasını yapmanızı tavsiye ederim.) Artık neredeyse tüm ekran kartları aynı standartlarda üretiliyor. İşlemci ile anakart uyumlu merak etmeyin.

Ben daha önce ekran kartının, anakarta uyumluluğun olmadığını duymadım ancak sizde olacağını düşünmüyorum. (size bunun garantisini veremem araştırmasını yapmanızı tavsiye ederim.) Artık neredeyse tüm ekran kartları aynı standartlarda üretiliyor. İşlemci ile anakart uyumlu merak etmeyin.

Sen inanılmazsın sayende ne alıcağıma karar kıldım şimdi eski işlemci ve anakartı ucuza satarım ne kadar teşekkür etsem az.

Yeni konular

Geri
Yukarı