Anakart uzun süre kullanılmazsa bozulur mu?

isa3616

Femtopat
Daha fazla  
İlk olarak herkese merhaba, ben 2. el sistem almayı düşünüyorum 3 aşağı 5 yukarı parçaları kafamda oluşturdum ama benim şu an para yetmiyor :D ben de diyorum ki şimdi paramın yettiğini alayım ama hepsini toplamam 1 2 en fazla 3 ayımı alır. Ben anakart alacağım ama uzun süre kullanmayacağım için bozulur mu? Ondan endişe ediyorum.

İlk olarak herkese merhaba, ben 2. el sistem almayı düşünüyorum 3 aşağı 5 yukarı parçaları kafamda oluşturdum ama benim şu an para yetmiyor :D ben de diyorum ki şimdi paramın yettiğini alayım ama hepsini toplamam 1 2 en fazla 3 ayımı alır. Ben anakart alacağım ama uzun süre kullanmayacağım için bozulur mu? Ondan endişe ediyorum.

Kutusu varsa orada saklarsan sıkıntı olmaz ama kutusu yoksa statik bir poşet içine koymanı tavsiye ederim ki statik elektrik zarar vermesin.

Hiçbir şey olmaz. Parçaları nemli ve tozlu bir ortamda bulundurma yeter.

2. el alacağım diyorsun. Alacağın ürünleri kontrol edip mi alacaksın?

Eğer kontrol etmeden alırsan ve aylar sonra ürünü kurup çalışmaz ise sonra satan kişinin geri alacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı