Anakart ve güç kaynağını değiştirince format atmak gerekir mi?

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gülenler Donanım Arşivi'ni dinleyin. Sürücüleri daha çabuk çöküyor çakışıyor ama NVIDIA daha stabil.
Ben NVIDIA stabil değil demedim. AMD'nin RX500-5000 serileri kronik sorunlu zaten. Ama siz direk "AMD" diye yorum yaptığınız için emoji atıyorum. Modele göre laf yapılır, markaya göre değil.

Ayrıca bence AMD sürücü konusunda, NVIDIA kadar olmasada gayet iyi. Fanboyluk yapıyorsunuz hemen.

Ben NVIDIA stabil değil demedim. AMD'nin RX500-5000 serileri kronik sorunlu zaten. Ama siz direk "AMD" diye yorum yaptığınız için emoji atıyorum. Modele göre laf yapılır, markaya göre değil.

Ayrıca bence AMD sürücü konusunda, NVIDIA kadar olmasa da gayet iyi. Fanboyluk yapıyorsunuz hemen.

Tamam hocam ben dedim ki AMD ise hemen atın sıkıntılıları var NVIDIA ise sıkıntı olursa atın dedim ama hem arkadaş ekran kartını yazmadı hem de siz bayağı linçlediniz.
@wennzy Hah hocam anlaşalım böyle ayrıca fotoğraftaki adam bayağı iyi sizin hani ideoloji:).

Son düzenleme:
@wennzy Hah hocam anlaşalım böyle ayrıca fotoğraftaki adam bayağı iyi sizin hani ideoloji:).
Üstat bozulmadık zaten. Bazı konularda fikir ayrılığı olur normal.

Aktörü seviyorum o yüzden profile koydum.

Neyse konuyu daha fazla meşgul etmeye gerek yok. @KuoNN hocamın dediği gibi formata gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı