Anakart Ve İşlemci Tavsiyesi (600 TL)

Keşke acele etmeyip bir şekilde bizden birine ulaşmaya çalışsaydınız, sistem toplama konunuzu gözden kaçırdığım için şahsım adına özür dilerim.

Sistem parçalarımı tek tek aldığım için rezalet oldu. Bu sistemde HD7770 öyle sırıtıyor ki, bir ara imzamdan kaldırsam mı diye düşünmeden edemedim. Ayrıca sistemimi topladığımda eski kasam MiniATX (o zamanlar hiçbir donanım bilgim yoktu) olduğu için 2. gün aceleyle en ucuz kasayı aldım. Everest! Yazın alacağım 1600 ile sisteme iyi bir dokunmak istiyorum :). Tekrar yorumunuz için teşekkürler. Bu arada konu sahibi 8320 alman daha mantıklı olacak. Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp...

Sistem parçalarımı tek tek aldığım için rezalet oldu. Bu sistemde HD7770 öyle sırıtıyor ki, bir ara imzamdan kaldırsam mı diye düşünmeden edemedim. Ayrıca sistemimi topladığımda eski kasam MiniATX (o zamanlar hiçbir donanım bilgim yoktu) olduğu için 2. gün aceleyle en ucuz kasayı aldım. Everest! Yazın alacağım 1600 ile sisteme iyi bir dokunmak istiyorum :). Tekrar yorumunuz için teşekkürler. Bu arada konu sahibi 8320 alman daha mantıklı olacak. Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp...
Tekrar sistem toplayacağın zaman haber ver de gerekirse gelirim birlikte gideriz Vatan mağazasına, tabi önce forum üzerinden güzel bir sistem kararlaştırırız. :D

Emin olmamakla beraber G46'nın ön USB 3.0 portu olmadığını biliyorum. Bu durumda M5A97 R2.0 daha iyi olacaktır.

Ha ön 3.0, ha arka 3.0. Farkeden bir şey olmaz ki. Takacağı USB 3.0 belleği (veya HDD'yi) arkaya takar, öne de 2.0'larını takar :).

Hepinize Ayrı Ayrı Teşekkürler Arkadaşlar. Daha performanslı olacağı için amd de karar kıldım. Biraz daha bekliyip Fx x8 8320 işlemci ve 970a g46 anakart alıcağım. Bu süre zarfında konu yine günceldir. Başka tavsiyeleri olan arkadaşlar olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı