Anakart VGA ışığı yanıyor

AhmetEfee

Hectopat
Arkadaşlar dün sistemi arkasında PSU'daki tuştan kapattım. Geri açtığımda anakartta kırmızı VGA ışığı yanıyordu. Ekrana görüntü gelmiyor. Mouse ve klavyenin ışığı yanmıyor. Kasadaki fanlar dönüyor ekran kartı vs. bip sesi de yok. Anakart güç kablosunu çıkarıp taktım düzelmedi. RAM'lerin slotlarını değiştirdim, tek tek taktım olmadı. Ne yapmam gerekiyor? Forza 5 indiriyordum. Dün adrenalin Pro yükledim. İki gün önce de Windows 11. ekran kartı: MSI RX 580 Armor. İşlemci: Ryzen 5 2600.
Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 20230612_134016.jpg
    20230612_134016.jpg
    99,1 KB · Görüntüleme: 70
Vatan destek olmaz büyük ihtimalle, onlar tamirci ya da servis değil. Onlardan almadığınız ya da alıp da yıllanmış bir ürün için büyük ihtimalle dokunmazlar.
Vatandan aldık ama 4 yıla yaklaştı.

Vatan destek olmaz büyük ihtimalle, onlar tamirci ya da servis değil. Onlardan almadığınız ya da alıp da yıllanmış bir ürün için büyük ihtimalle dokunmazlar.
Vatan bilgisayarı aradığımda garanti bittiği için ücret alıyoruz dedi. Tamir etmezler mi yani?

Vatandan aldık ama 4 yıla yaklaştı.
Bakmazlar. Yani çok iyi birine denk geleceksiniz filan ama adamlar tamirci değil zaten. Çok çok denerler belki. Size tamirci ya da servis lazım. Kasa olduğu için büyük ihtimalle tamirci.

Vatan bilgisayarı aradığımda garanti bittiği için ücret alıyoruz dedi. Tamir etmezler mi yani?
O zaman götürün belki edebiliyorlardır bir seviye ama ben hiç şahit olmadım. Yani çok çok bozuk bu yenisini alacaksınız derler büyük ihtimalle.

Abim ne sordun ama.. Vatan değilim ben. Söyledim işte bildiklerimi, kaç kere daha tekrarlim?
Tamam kusura bakmayın.
Teşekkürler.🙂😀

Abim ne sordun ama.. Vatan değilim ben. Söyledim işte bildiklerimi, kaç kere daha tekrarlim?
Hocam, tamirciye götürdük. İşlemci ve anakart kısa devre yapmış gibi bir şey dedi. 1500 Lira istiyor. Doğrudur değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı