Çözüldü Anakart VGA ışığı yanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

caner024

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir sistem topladım. Her şey sıfır ancak sistemi açtığımdan anakartta VGA ışığı yanıyor ve ekrana görüntü gelmiyor. Anakartımda HDMI ve DVI girişleri var ben HDMI ile görüntü almaya çalışıyorum direkt anakarttan. Neden VGA ışığı yanar ve ekrana görüntü gelmez?

Not: Ekran kartım henüz gelmediği için sistemde yok. Direk anakarttan HDMI ile görüntü almaya çalışıyorum. Ancak görüntü gelmiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

İşlemcinizin içinde kendi grafik birimi yoksa görüntü alamazsınız. Görüntü alabilmek için harici bir ekran kartı takmanız gerekiyor.

Ekran kartım geldi, taktım, çalıştı, sorun çözüldü. İlginize ve cevaplarınıza teşekkür ederim.

Eğer F serisi bi işlemciniz varsa sistemi dahili grafiklerden başlatamazsınız.
Ben i3 9100F işlemciden doğru yani ekran kartı olmadan anakarttan kabloyu bağladım görüntü gelmedi. İşlemcinin içinde yani F serisinde ekran kartı bulunmadığı için veriyor dimi bu hatayı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…