Anakart vidasının yalama olması

berkyoztrk

Kilopat
Daha fazla  
Ben MSI X370 Gaming Pro anakart aldım ve montajını yaparken bir vidasıyla sorun yaşadım. Vidayı çevirdiğimde anakarttan tık tık sesler geliyor videoda da belirtildiği gibi. Ama videodaki anakart oynaması hiç yok. Şu an anakart kasaya sımsıkı bağlı bir milim oynamıyor taş gibi. Herhangi bir elektrik kaçağı olup anakartıma zarar verir mi bundan korkuyorum. Lütfen yardım edin geceleri rüyalarıma giriyor.. Videoyu aşağıya bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer ayaklar anakart ve kasanın tabanını başarılı bir şekilde birbirinden ayırıyorsa sorun olmaz,bende de msi anakart var ve 6 vidanın biri yalama,herhangi bir sorun yaşamadım.

Şu an anakart kasaya sımsıkı bağlı bir milim oynamıyor taş gibi. Herhangi bir elektrik kaçağı olup anakartıma zarar verir mi bundan korkuyorum. Lütfen yardım edin geceleri rüyalarıma giriyor..

Hayır böyle bir durum söz konusu dahi olamaz. :ROFL: Diğer tüm vidaları anakartı tutuyorsa sorun yok. İçiniz rahat olsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı