Anakart yamuk pin ile çalışır mı?

Hocam geri gönderip tekrar beklemek gibi bir zamanım yok taşınma süreci içerisindeyim, bulunduğum yerdeki PTT şubesi ise 20 günde getiriyor kargoyu.

Pinler yamukken çalışma ihtimalini işlemci takarken kesin öğreneceksin. 2 ihtimalin var, işlemci takarken işlemci deliklerine denk gelmeyen pinler daha da yamulacak. Diğeri ise elinle çok hafif kuvvet uygulayarak düzeltmek bunu yaparken de kırılma ihtimali var. Bu ihtimaller sizi daha da zarara sokar. İade edin, deforme olan üründe iade hakkınız vardır.

CPU pinleri yamuksa çalışmaz büyük ihtimalle. Benim de var böyle anakartlar hiç çalışmıyor.
Bunu yapabilecek birini bulabilirsen tekrar çine göndermene gerek kalmaz belki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CPU pinleri yamuksa çalışmaz büyük ihtimalle. Benim de var böyle anakartlar hiç çalışmıyor.
Bunu yapabilecek birini bulabilirsen tekrar çine göndermene gerek kalmaz belki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam yaptırmasına yaptırıyımda, hem anakarta para verip hemde tamirine para vermek zoruma gider cidden. Paramı geri almak istiyorum diye yazdım satıcıya bakalım nasıl bi dönüş yapıcak.

Geri
Yukarı