Anakarta atılan ban nasıl kaldırılır?

Alican77

Femtopat
Merhaba. Bir spoofer var, anakarta bilgilerini değiştiriyor. Bir uygulamadan cihaz banı yedim. Spoofer C diskini sıfırlayıp Windows'u tekrar kurup anakart bilgisini değiştiriyor ancak ücret olarak çok pahalı. Banın kalkması için anakarta ne gibi bir işlem yapmayalım?

Artı -1 Eksi
Neden ban kaldırma konuları onaylanıyor ki? Şaka gibi. Size çok "normal" geliyor bu durum galiba?
Hayır, birde soranlar var hwıd ban yedim nasıl kaldırım. Ama aralarından kötü hiksyesi olanda adam 2.el sistem alıyor. Anakartda hwıd ban var. Adam oyuna girince durduk yere morali bozuluyor.

Eğer hile falan yapmadıysan ya da öyle aldıysan umarım sorun çözülür. Ha ama yok hile yapıp insanlara oyunu zehir edip sonra utanmadan bunu soruyorsan umarım sonsuza kadar hiç oyun oynayamazsın.

Neden ban kaldırma konuları onaylanıyor ki? Şaka gibi. Size çok "normal" geliyor bu durum galiba?

Dostum sen neden ban yediğimi biliyor Musun'da konuşuyorsun bir programdan veya uygulamadan anakart banı yemek sadece 3.parti yazılım veya toxic davranıştan dolayımı oluyor hiç alakası olmayan bir uygulamanın Crack'ini 3. parti yazılım olarak algıladı sistem ne o şimdi ahlak bekçisi olum bu çağda crackli bir program kullanmadığınımı ima edeceksin bilgim yok ki soruyorum kalkıp illegal bir sorumu sordum duyar kasıyorsun hemen.

Eğer hile falan yapmadıysan ya da öyle aldıysan umarım sorun çözülür. Ha ama yok hile yapıp insanlara oyunu zehir edip sonra utanmadan bunu soruyorsan umarım sonsuza kadar hiç oyun oynayamazsın.

Hile falan yapmadım oynadığım herhangi bir oyunda da hile yapmam sadece soruyorum çünkü uygulama keymaker programını 3. parti yazılım tespit edip HWID ban attılar açıklamama rağmen destek ekibi otomatik cevaplar verip durdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Deneyip sonucunu dönüş sağlayacağım teşekkürler.

Ban yediysen bir sebebi vardır, olduğu gibi kalması daha sağlıklı. Yapabileceğin bir şey yok.

Banı sen mi attın bu kadar eminsin hakettiğinden?
Belki haksız sikayetle engellendi?
Tabii canım oyunda kendini bir halt sanan bilgisayar farelerine bir şey demişsindir!
Kimin neyi hakkettiğine oyuna dahil olan bilgisayar korsanları karar veriyor!

Banı sen mi attın bu kadar eminsin hakettiğinden?
Belki haksız sikayetle engellendi?
Tabii canım oyunda kendini bir halt sanan bilgisayar farelerine bir şey demişsindir!
Kimin neyi hakkettiğine oyuna dahil olan bilgisayar korsanları karar veriyor!
Hayırdır, ne bu saldırganlık? Haketmişsindir diye bir şey yazdığımı göremiyorum. Bir sebebi vardır demekle o sebebin haklı olup olmaması arasında ciddi fark var. Hile, hurda ile ban açmakla, hakkını arayarak o banı açtırmak arasında fark var. Banını bu şekilde açacak olan biri sonuna kadar haksızdır, varsa aksi bir fikrin buyur.

Geri
Yukarı