Anakarta takılan kaliteli Wi-Fi-adaptör önerisi

nuwwanda

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar PRIME H610I-PLUS-CSM mini ITX bir anakart kullanıyorum. Buna uygun resimde gösterdiğim yere takılan Wi-Fi adaptör önerisi arıyorum.

TP-LINK ADAPTOR
Bu ürünü sipariş verdim lakin anakartın soketine kalın geldi girmiyor. Anakartıma uyacak bir Wi-Fi adaptör önerisi verir misiniz rica etsem? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• asus anakart h610i.png
    asus anakart h610i.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 11
Selamlar PRIME H610I-PLUS-CSM mini ITX bir anakart kullanıyorum. Buna uygun resimde gösterdiğim yere takılan Wi-Fi adaptör önerisi arıyorum.

TP-LINK ADAPTOR
Bu ürünü sipariş verdim lakin anakartın soketine kalın geldi girmiyor. Anakartıma uyacak bir Wi-Fi adaptör önerisi verir misiniz rica etsem? Şimdiden teşekkürler.

Adaptörü degil Wi-Fi kartı arıyorsun değil mi?

Adaptörü degil Wi-Fi kartı arıyorsun değil mi?
Evet hocam aldığım tp link olur diye düşündüm ama sokete kalın geldi girmiyor. Evde başka anakart var z490 tomahawk. Onun soketine giriyor ama mini itx anakartımın soketine girmiyor. Garip gerçekten.

z490'da kırmızıyla işaretledim 2 soketi de oraya uyuyor. Asus ile MSI soketi farklı galiba. MSI anakartınki geniş ona giriyor Asus dar ona uymuyor.

Selamlar hocam diğeri gibi kalın gelmez bu demi?

Dosya Ekleri

• z490.png
    z490.png
    568,2 KB · Görüntüleme: 9
  • asus anakart h610i.png
    asus anakart h610i.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 7
Selamlar hocam diğeri gibi kalın gelmez bu değil mi?
Yeni fark ettim benim attığımda uyumsuz gelebilir, ayrıca anakartınızdaki o yuva PCI yuvası değil.
1715620859664.png

Yeni konular

Geri
Yukarı