Çözüldü Anakartı satıldığı için yollarken hangi kablolar gönderilmeli?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UmutHope1

Centipat
Merhaba 4 gün önce anakartı çıkarttım kutuya koydum fakat bütün kablolar hala kasada. Hangi kabloları anakartla beraber göndermem lazım? Bilgisayarı hazır almıştım söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
ASRock H610M M.2
H610M-HDV/M.2 R2.0 modelinden mi bahsediyorsunuz?

Bu model üreticinin verdiği bilgiye göre, kullanım kılavuzu, destek CD'si, arka USB girişlerinin olduğu kısımdaki parlak ayna, 2 tane SATA kablosu ve M.2 için bir tane vida içeriyor.

Aşağıdaki sayfadan "Accessories" kısmına bakabilirsiniz.
Anakartın modeli nedir? Üretici, kutu içeriğini kendi Web sayfasında belirtir genellikle.

Merhaba 4 gün önce anakartı çıkarttım kutuya koydum fakat bütün kablolar hala kasada. Hangi kabloları anakartla beraber göndermem lazım? Bilgisayarı hazır almıştım söyler misiniz?

Anakart modeli ile aratırsanız kutu içeriği çıkacaktır. O şekilde teslim etmeniz aynı şekilde almanız gerekiyor. Tabii fazla çıkar farklı kablolar çıkar orası normal. 2.el değişiklik yaparsanız diye demek istedim.

Anakartın modeli nedir? Üretici, kutu içeriğini kendi web sayfasında belirtir genellikle.

ASRock H610M M.2

SATA kabloları, montaj vidaları ve üzerinden söküldüyse ve varsa soğutucu bloklar.

Sadece SATA kablolarımi.

Genelde 2 tane SATA kablosu çıkar kutudan.

Anakart modeli ile aratırsanız kutu içeriği çıkacaktır. O şekilde teslim etmeniz aynı şekilde almanız gerekiyor. Tabii fazla çıkar farklı kablolar çıkar orası normal. 2.el değişiklik yaparsanız diye demek istedim.

Teşekkürler.

ASRock H610M M.2
H610M-HDV/M.2 R2.0 modelinden mi bahsediyorsunuz?

Bu model üreticinin verdiği bilgiye göre, kullanım kılavuzu, destek CD'si, arka USB girişlerinin olduğu kısımdaki parlak ayna, 2 tane SATA kablosu ve M.2 için bir tane vida içeriyor.

Aşağıdaki sayfadan "Accessories" kısmına bakabilirsiniz.

Çözüm
H610M-HDV/M.2 r2.0 modelinden mi bahsediyorsunuz?

Aşağıdaki sayfadan "accessories" kısmına bakabilirsiniz.

Sağ olun.

H610M-HDV/M.2 r2.0 modelinden mi bahsediyorsunuz?

Aşağıdaki sayfadan "accessories" kısmına bakabilirsiniz.

Hocam peki PSU satıyorum sadece 4X SATA yazıyor ve içinde paketli şekilde var bütün PSU'daki kabloları söküp öyle göndermem gerekiyor değil mi?

Son düzenleme:
Hocam peki PSU satıyorum, sadece 4X SATA yazıyor ve içinde paketli şekilde var. Bütün PSU'daki kabloları söküp öyle göndermem gerekiyor değil mi?
PSU modüler/yarı modüler ise birlikte gelen tüm kabloları göndermelisiniz. Modüler değilse zaten tek parça halinde olacaktır. Detaylı bilgi için lütfen bununla ilgili yeni bir konu oluşturunuz.

PSU modüler/yarı modüler ise birlikte gelen tüm kabloları göndermelisiniz. Modüler değilse zaten tek parça halinde olacaktır. Detaylı bilgi için lütfen bununla ilgili yeni bir konu oluşturunuz.

bunların hepsini gondermemi gerekiyor çünkü güvenlik etiketide var

Dosya Ekleri

• IMG_20240305_160136.jpg
    IMG_20240305_160136.jpg
    113,7 KB · Görüntüleme: 10

Yeni konular

Geri
Yukarı