Anakartın altı çizildi, sorun olur mu?

Lynburk

Centipat
Şansa bak arkadaş ya montaj yaparken başıma geldi bir de yeni sistem inşallah sıkıntı çıkmaz moralim bozuldu ya 🙁

Dosya Ekleri

• IMG_1743.jpg
    IMG_1743.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 265
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle geçmiş olsun. Hasar olup olmadığını anlamak için çalıştırıp deneyebilirsiniz. Eğer çalışmıyorsa bile tamiri mümkün, fakat garanti hasarı karşılamayabilir kullanıcı hatası olduğundan dolayı.
Ben onu fotoğraftan kaynaklı ışık yansıması sanmıştım. Nasıl yaptınız bunu?

Muhtemelen anakart oturtma ayaklarına sürtmüştür anakartı monte ederken, zorlamamak lazım tek seferde yerine oturmuyorsa böyle çizilebiliyor.

Bakır yollar kopmamış gibi gözüküyor. Siz de inceleyin kendi gözünüzle, kopukluk yoksa çok büyük ihtimalle sıkıntı olmaz. Ancak ilerleyen zamanlarda belki üzeri açılmış yer pas tutar.

Bakır yollar kopmamış gibi gözüküyor. Siz de inceleyin kendi gözünüzle, kopukluk yoksa çok büyük ihtimalle sıkıntı olmaz. Ancak ilerleyen zamanlarda belki üzeri açılmış yer pas tutar.
Boyası kalkmış gibi duruyor. Dediğiniz gibi. Plastidip ile kapatılabilir.

BİOS Ekranı geldi sorun yok ozaman değil mi?
Bu nasıl bir cesaret :) Çalıştı ise birşey olmaz gibi kesin bir durum söylenemez ama gündelik kullanımda göreceğiz.

Umarım bir sorun olmaz.

Ben şimdi bilgisayarı nasıl kapatiyim? Düz tornavida ile açtim pcyi anakarta değdirip? Güç kaynağının açma kapama düğmesini kullansam sorun olur mu?
Sabit disk gözükmüyor imzanda. Kapatabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı