Anakartın ARGB pinleri yamuk

Estetikci

Hectopat
Aldığım anakartta iki tane ARGB pinleri var. Bana ilk geldiğinde üst taraftaki iki tanesi pinlerden yamulmuş. Bende elimle düzeltebildiğim kadar kırmadan düzeltim şimdi düz gibiler ama bir tık yamuklar lakin hale takılabilir durumda gözüküyor. Sizce bir sıkıntı olur mu? Bana bir tane lazım olduğundan takmadım ama şimdi kafamda soru işareti belirdi.

Aldığım anakartta iki tane ARGB pinleri var. Bana ilk geldiğinde üst taraftaki iki tanesi pinlerden yamulmuş. Bende elimle düzeltebildiğim kadar kırmadan düzeltim şimdi düz gibiler ama bir tık yamuklar lakin hale takılabilir durumda gözüküyor. Sizce bir sıkıntı olur mu? Bana bir tane lazım olduğundan takmadım ama şimdi kafamda soru işareti belirdi.
Bir sıkıntı olmaz çok oynamayın zira benim başıma geldi çok oynayınca kırılıyor. Çalışıyorsa sıkıntı yok.

Ilk geldiğinde düzelmiştim hale bu halde üstteki bir tik yamuk.
20210417_032216.jpg

Çalıştığını kontrol etmedim çünkü alt taraftakine taktım orayı zorlamadım
İleride sorun yaratabilir. Ben olsam değişim isterdim hiç dokunmadan.
Kanka uğraşmaya değeyecek kadar büyük bir şey değil gibi olmazsa ileride garantiye veririm. Zaten şuan ihtiyacım yok o girişe ama yinede aklımda bir soru olarak durucak.
İleride sorun yaratabilir. Ben olsam değişim isterdim hiç dokunmadan.

Anakartı 9 gündür kullanıyorum sıkıntısı yok suanlik sadece o ARGB girişi yamuktu çalışıyor mu denemedim bir ara deneyeceğim.
Ne yapmalıyım sizce ? Bir fikri olan var mı? Bu Giriş fazladan 2 tane var alt taraftakini kullanıyorum bence şuan ellemeyim ilerde ihtiyacım olursa tekrar biraz düzeltmeye çalışayım, olmazsa garantiye yollarım. Sizce böyle yapayım mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı