Anakartın kötü olması kulaklığı etkiler mi?

c137exe

Hectopat
Şu anki anakartım ASUS Prime B250M-A ve Razer BlackShark V2 kulaklık almayı düşünüyorum. Bazı anakartlar 7.1 ses desteği vermiyor diye biliyorum ama sanırım bu kulaklıkta 7.1 değil THX var. Anakartımın kötü olması ses kalitesini etkiler mi?

V2 ise onun kendi ses kartı var zaten ama V2 X ise onun için anakartın ses kartının iyi olması lazım.

Kardeşim anakartının eski ya da yeni olması önemli değil mesele üzerinde bulunan ses yongası, önemli olan konu bu. Ayrıca 8 kanal ses için kulaklığının 7.1 olması o kadar önemli değil sonuçta yüzde 90ı yazılımsal oluyor.

Şu anki anakartım ASUS Prime B250M-A ve Razer BlackShark V2 kulaklık almayı düşünüyorum. Bazı anakartlar 7.1 ses desteği vermiyor diye biliyorum ama sanırım bu kulaklıkta 7.1 değil THX var. Anakartımın kötü olması ses kalitesini etkiler mi?
V2 için sıkıntı olmaz en yüksek anakartta olsa aynı sesi verir ama V2 X modeli ise sıkıntı olur. Ayrı bir ses kartı alırsın o problemide azaltırsın. Diğer soruna cevabım ikisinde de 7.1 kullanabilirsin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı