Anakartta ARGB girisi olmadan RGB nasıl dönüstürülür?

ferhatdemirtas

Hectopat
Daha fazla  
Sıvı soğutma aldım modeli ise t-Force GD240e sıren white versiyonunu aldım fakat aydınlatması ARGB ama anakartımda ARGB girişi yok şimdi ben nasıl bir dönüştürücü almam gerekli aydınlatmanın yanması icin su attıgım linkteki ürünle olur mu?

Linkteki ürün ARGB header çoğaltma işlemi yapıyor, yani işinize yaramaz.

Arduino bilginiz varsa Corsair iCUE yazılımı usb üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakart modelin nedir?

ASUS Prime H610.

Anakart modelin nedir?

ASUS Prime H610.

Linkteki ürün ARGB header çoğaltma işlemi yapıyor, yani işinize yaramaz.

Arduino bilginiz varsa Corsair iCUE yazılımı USB üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiç bilgim yok biraz daha detay verebilir misin?

Arduino’ya Corsair ARGB Hub yazılımı atılabiliyor. Videoda detaylı yapım süreci bulunmakta.

Anakartında ARGB desteği var Argb Rgb Led 3 Pin 11 Port Fan Çoklayıcı 4847A Sata Power 5V Hub Fiyatları ve Özellikleri böyle bir kontrolcü işini görcektir gücünü SATA Power'dan alıyor diğer kabloyuda anakartındaki 5V ARGB'ye takcaksın ve sorun çözüldü.

Soğutucunun videolarında göremedim fakat düz GD240 da 3 pin ARGB soketi var senin soketlerinde aynıysa attığım parça işini görür.
Kral bu parça iş görmeyecektir çünkü anakartında ARGB özelliği yok

Kral bu parça iş görmeyecektir çünkü anakartında ARGB özelliği yok.

Aura Sync RGB özelliği var.

1709482024321.png

Dosya Ekleri

• 1709482035180.png
    1709482035180.png
    944,9 KB · Görüntüleme: 10
ASUS Prime H610.
Olarak belirtmiş, sizin baktığınız kart H610M-A D4 modeli.
Sıvı soğutma aldım modeli ise t-Force GD240e sıren white versiyonunu aldım fakat aydınlatması ARGB ama anakartımda ARGB girişi yok şimdi ben nasıl bir dönüştürücü almam gerekli aydınlatmanın yanması icin su attıgım linkteki ürünle olur mu?
Ayriyeten anakartında ARGB header olmadığını belirtmiş.

Olarak belirtmiş, sizin baktığınız kart H610M-A D4 modeli.

Ayrıyeten anakartında ARGB header olmadığını belirtmiş.

Genel bir model belirtmiş bende çıkan ilk H610 modeline girdim ekstra olarak ASUS Prime H610M modellerinin hepsini inceledim H610M-F D4 r2.0 CSM, H610M-R modellerinde RGB desteği yok arkadaş daha kesin bir bilgi verirse anakart modeli hakkında konuyu çözüme kavuşturabiliriz ARGB yerine RGB yazdığı için belki kafası karışmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı