Anakartta M.2 SSD yuvası var mı?

Sparko

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam bu laptopumun örnek bir anakartı burada M.2 SSD yuvası var mı cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

x5_1022768692el7.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ben de öyle tahmin ediyorum. Laptopunuzun modeli nedir? Eğer SATA destekliyorsa normal SATA hızında çalışan PCI-Express SSD takabilirsiniz diye düşünüyorum.
Casper nirvana C500 bencede SATA 2

Evet ben de öyle tahmin ediyorum. Laptopunuzun modeli nedir? Eğer SATA destekliyorsa normal SATA hızında çalışan PCI-Express SSD takabilirsiniz diye düşünüyorum.
Bir sorum daha olacaktı hocam cd roomu iptal edip oraya ssd taksam okuma ve yazma hızında düşüş olurmu

Tamam tamam, fotoğrafa tersten bakmışım ya. Sol alttaki boş PCI-Express yuvasına M.2 SATA takılabilir. NVMe için uygun değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir sorum daha olacaktı hocam CD-ROM'u iptal edip oraya SSD taksam okuma ve yazma hızında düşüş olur mu?
CD-ROM yuvaları SATA kullanıyor. Yani bir SATA SSD ile aynı performansı alırsınız.

Tamam tamam, fotoğrafa tersten bakmışım ya. Sol alttaki boş PCI-Express yuvasına M.2 SATA takılabilir. NVMe için uygun değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CD-ROM yuvaları SATA kullanıyor. Yani bir SATA SSD ile aynı performansı alırsınız.
Yardımınız için çok teşekkür ederim artık bilgisayar basit bir pdf dosyasını böle açmaya çalışırken alev topuna dönüyor bende ssd takmaya karar verdim tekrar teşekkür ederim iyi günler

Yeni konular

Geri
Yukarı