Anakartta VGA ışığı yanıyor ve ekran gelmiyor

38Batuhan

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar çalışıyor ama ekran gelmiyor, anakart üzerinde VGA ışığı yanıyor. Ekran kartını söktüm taktım, güç kablolarını kontrol ettim, RAM'leri söktüm taktım, işlemci pilini söktüm taktım ama hala ekran gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayar çalışıyor ama ekran gelmiyor, anakart üzerinde VGA ışığı yanıyor. Ekran kartını söktüm taktım, güç kablolarını kontrol ettim, RAM'leri söktüm taktım, işlemci pilini söktüm taktım ama hala ekran gelmiyor.

Görüntü kablonuzdan yapar, ekran kartı görüntü veremediği zamanda VGA ışığı yakar, her zaman sistemde arıza olduğu anlamına gelmez.

Son düzenleme:

Çözebildinmi sorunı bende 1 haftadır aynı sorununu yaşıyorum MSI anakart VGA ışığı yakıp sinyal yok görüntü gelmiyor farklı ekran kartı farklı RAM denedin aynı sorun geriye 2 şey kaldı PSU'ya da anakart BIOS çökmüş galiba boot etmediğinden BIOS da atamıyorum ama bende de sorunu monitoru açılmadan kasayı açtığımda olmuştu.

Geri
Yukarı