Anakartta VGA ışığı yanıyor görüntü gelmiyor

merchu

Centipat
Daha fazla  
VGA lambam yanıyor, ekran gelmiyor. Çoğu yöntem denedim ancak düzelmedi. Eskiden 1-2 defa olmuştu. Ekran kartını çıkartıp takınca düzelmişti ama şimdi tekrar denedim fakat olmadı. RAM slotunu değiştim. BIOS pilini çıkarıp taktım fakat sonuç değişmedi.

Sistem nedir? Ekran kartında da sıkıntı olabiliyor.

VGA lambam yanıyor, ekran gelmiyor. Çoğu yöntem denedim ancak düzelmedi. Eskiden 1-2 defa olmuştu. Ekran kartını çıkartıp takınca düzelmişti ama şimdi tekrar denedim fakat olmadı. RAM slotunu değiştim. BIOS pilini çıkarıp taktım fakat sonuç değişmedi.
Ekran kartımda sorun olup olmadığını anlamak için çıkartıp çalıştırmayı denedim ama VGA ışığı yanmaya devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcide de grafik birimi yok. İşimiz biraz daha zor olabilir. Ekran kartını başka bir yerde deneme şansınız var mı?

Çözebildin mi sorunu? Ben de 1 haftadır aynı sorununu yaşıyorum.
MSI anakart VGA ışığı yakıp sinyal yok görüntü gelmiyor. Farklı ekran kartı, farklı RAM denedim, aynı sorun. Geriye 2 şey kaldı. PSU'ya da anakart BIOS çökmüş galiba. Boot etmediğinden BIOS da atamıyorum ama bende de sorunu monitoru açılmadan kasayı açtığımda olmuştu.

Çözebildin mi sorunu? Ben de 1 haftadır aynı sorununu yaşıyorum.
MSI anakart VGA ışığı yakıp sinyal yok görüntü gelmiyor. Farklı ekran kartı, farklı RAM denedim, aynı sorun. Geriye 2 şey kaldı. PSU'ya da anakart BIOS çökmüş galiba. Boot etmediğinden BIOS da atamıyorum ama bende de sorunu monitoru açılmadan kasayı açtığımda olmuştu.

Hocam bendeki sorun PSU'daydı. Güç yeri bozuktu. PSU değişim yaptım, sorunsuz çalıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı