Anakartta VGA LED'i beyaz yanıyor

Chaws

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
HyperX Predator 3200 mhz
Ekran kartı
MSI GTX 1060 x gaming
Benimki gibi sorunlar var mı diye foruma baktım bana benzer olanlar var ama benimkiyle aynı olan yok. PC'yi ilk açtığımda tüm parçalar aktif çalışıyor ama görüntü monitöre hiç gelmiyor. Daha sonra ekran kartı fanları durduyor.

Benimki gibi sorunlar var mı diye foruma baktım bana benzer olanlar var ama benimkiyle aynı olan yok. PC'yi ilk açtığımda tüm parçalar aktif çalışıyor ama görüntü monitöre hiç gelmiyor. Daha sonra ekran kartı fanları durduyor.
VGA ışığının beyaz yanması görüntüyü aktarmada problem olduğunu gösteriyor. Mesela ben pcyi açarken o sıra monitörün fişi takılı değilse bende de beyaz ışık yanıyor fişi takıp yeniden başlatana kadar gitmiyor. Bağlantı kablosunu kontrol et. Bağlantı kablosunu ekran kartı çıkışına taktığına emin ol.

VGA ışığının beyaz yanması görüntüyü aktarmada problem olduğunu gösteriyor. Mesela ben PC'yi açarken o sıra monitörün fişi takılı değilse bende de beyaz ışık yanıyor fişi takıp yeniden başlatana kadar gitmiyor. Bağlantı kablosunu kontrol et. Bağlantı kablosunu ekran kartı çıkışına taktığına emin ol.

Dönüştürücü kullanıyorum o yüzden olabilir mi?

Geri
Yukarı