Anakarttaki SATA Girişlerinin Kırılması

@Little Bobby yardımcı olacağını söylemişti ama olmadı,sağlık olsun.
Dostum, kusura bakma. Bu aralar foruma pek girmiyorum. Zaten girsem de senin konuya cevap yazmayı unutuyorum. Tekrar kusura bakma. Konuya geçeyim. Anakartınızın 2 adet SATA girişini de kırmıştınız değil mi ? Bu durumda ya HDD kutusu ya da PCI SATA kartı almanız gerekiyor. Benim önerim HDD kutusu almanız. Çünkü PCI SATA kartları arızalanabiliyor. 3.5" Hdd Sata Usb 2.0 Taşınabilir Harddisk Kutusu - n11.com bu ürünü alırsanız uzun bir süre kullanabilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
@Eren Esen

Son düzenleme:
Teşekkürler.
Dostum, kusura bakma. Bu aralar foruma pek girmiyorum. Zaten girsem de senin konuya cevap yazmayı unutuyorum. Tekrar kusura bakma. Konuya geçeyim. Anakartınızın 2 adet SATA girişini de kırmıştınız değil mi ? Bu durumda ya HDD kutusu ya da PCI SATA kartı almanız gerekiyor. Benim önerim HDD kutusu almanız. Çünkü PCI SATA kartları arızalanabiliyor. 3.5" Hdd Sata Usb 2.0 Taşınabilir Harddisk Kutusu - n11.com bu ürünü alırsanız uzun bir süre kullanabilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

@Eren Esen
3.5 Hdd Sata Harddisk Kutusu Usb 2.0 Sata Harici Hdd Kutu External Harddisk Kutusu Taşınabilir GittiGidiyor'da 356080805 peki şu olur mu?
up.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı